Мила, добра, чудова наша завідувачка, вітаємо Вас із Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Бажаємо, щоб Вас завжди оточували хороші люди та слухняні діти, щоб усередині Вас жила любов та гармонія, щоб для Вас кожен день був веселим та радісним. Здоров’я Вам та капітанської винахідливості на нашому дружному дитсадковому кораблі!

Бажаємо Вам, нехай легко втілюються всі плани, нехай не буде на заваді труднощів. Бажаємо, щоб усі дітки приходили до Вас, як у рідну оселю, адже під Вашим початком він обіцяє бути затишним. Сердечно вітаємо Вас!

Завідувачку нашої поспішаємо ми привітати з Днем вихователя! Хочемо сказати Вам дякую, що стараєтесь для садка, що прислухаєтеся до наших прохань. Бажаємо, щоб на роботу ви приходили з гарним настроєм, із любов’ю до своєї справи. Нехай не вичерпується ваше прагнення стати кращим. Успіхів та благополуччя!

Дорога наша! Вітаємо Вас зі святом, бажаємо, щоб ваша мудрість, ваш досвід та ваші професійні навички з кожним роком зростали. Дуже часто ваші поради, вказівки та допомога допомагають у нашій роботі. Залишайтеся собою зі святом!

Дорога наша завідувачка, щиро вітаємо зі святом – із Днем дошкільних працівників. Бажаємо Вам світитися від щастя, бути коханою та дарувати своє кохання оточуючим. Нехай сили ніколи не залишають, нехай щодня Вас відвідують оригінальні та цікаві ідеї, нехай вдалим буде кожне прийняте рішення, нехай на душі завжди буде свято.

Ви прекрасна завідувачка, під вашим керівництвом усе йде так, як треба, а негаразди миттєво вирішуються. Бажаю Вам успіхів, сил, здоров’я, а вашій справі процвітання!

Всім колективом вітаємо Вас із Днем вихователя та всіх дошкільних працівників! Ви – не тільки обличчя, Ви – спокій, затишок та тепло нашого саду! Комфорт, безтурботне дитинство та кохання всіх діток! Залишайтеся завжди такою ж енергійною та натхненною на нові перемоги! Нехай ваше життя оминають усілякі проблеми, а любов, достаток і міцне здоров’я назавжди в ній з’ють гніздечко!

Вам дісталася нелегка праця, яка потребує багато уваги, терпіння, натхнення та сил. Адже завідувачки бути непросто, треба контролювати так багато щодня. Але Ви чудово справляєтеся із цим. За що Вам спасибі та низький уклін! Нехай усі справи вирішуються легко, а в особистому житті щастя та везіння!

У День вихователя та всіх дошкільних працівників ми хочемо привітати завідувача нашого дитячого садка. Саме Ви є серцем нашої дошкільної установи. Ви — така досвідчена, віддана своїй справі людина — вкладаєте душу, щоб кожна дитина почувала себе тут, як удома. Щоб наш садочок з кожним роком ставав все кращим, красивішим. Ви користуєтеся заслуженою любов’ю та повагою всього колективу, Вас знають та люблять і батьки, і всі діти, навіть малюки. Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості та сил на ниві виховання наших майбутніх поколінь, нехай наш дитячий садок і надалі процвітає під Вашим чуйним керівництвом.

Зі святом, найчудовішу завідувачку! Для вихованців Ви як мама, для підлеглих – зразок етикету та стриманості! Залишайтеся завжди такою чудовою і неповторною!