З днем ​​вихователя! Скільки теплих слів Ви кажете нашим діткам, скільки ласки даруєте їм щодня, хочемо побажати, щоб на душі у Вас завжди було радісно, ​​райдужно та спокійно, про таку няньку мріє кожен батько!

Щиро вітаємо зі святом нашу улюблену няню! Без Вас не було б так затишно, чисто та тепло. Дякуємо Вам за турботу та любов, з якою Ви ставитеся до дітей. Дякуємо за Вашу світлу та чисту душу та величезне та велике добре серце!

Вітаємо няню зі святом, і в день усіх дошкільних працівників побажаємо нашій няньці довгих років здоров’я та благополуччя, щастя та радості, кохання та поваги. Нехай серце завжди зігрівають дитячі посмішки, і радість приносить дзвінкий дитячий сміх.

Няня – це перший вихователь малюка. Вітаємо зі святом та дякуємо за вашу працю. Нехай малюки приносять радість та задоволення.

Мила нянька, вітаю з Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Нехай дітки слухаються, нехай близькі радують, нехай робота дарує лише позитивні емоції, нехай життя вважає лише вдалі, щасливі та добрі дні.

Чудову нянечку вітаємо зі святом, із Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Бажаємо невичерпних сил і наснаги, слухняності дітей та розуміння, поваги оточуючих та сімейного благополуччя, вічної краси, доброти та великодушності.

Дорога нянька! Вітаю тебе зі святом! Нехай ця чудова професія, можна сказати життєвий шлях, який ти вибрала для себе, приносить лише задоволення. Бажаю терпіння та життєвих сил!

Вам дісталася непроста робота, це безперечно! Все помити, прибрати, дітлахів одягнути, нагодувати, вмити. І так від ранку до вечора. Дякуємо Вам за тепло, за затишок, турботу. Ми безмежно цінуємо Вашу неймовірну працю!

Вітаємо із днем ​​дошкільного працівника! Ви не лише надійний тил вихователя, а й другі, дбайливі батьківські руки для наших дітей. Дякуємо за нелегку, але таку благородну працю. Нехай Ваші дні будуть сповнені світлом, любов’ю та посмішками. Бажаємо, щоб Ваше тепло тричі повернулося і огорнуло Ваше величезне серце.

Вітаємо нашу турботливу та уважну няню з днем ​​вихователя та всіх дошкільних працівників! Бажаємо Вам тепла, уваги, турботи та кохання. Нехай Ваше трепетне та добре серце сповнюється щирістю та усмішками. Дякуємо Вам за все добро, яке Ви даруєте дітлахам. За Вашу відкриту душу, любов до кожного малюка та допомогу у їхніх дитячих справах. Зі святом вас!