У день літніх людей хочеться від щирого серця побажати Вам здоров’я, довголіття, сімейного тепла, турботи близьких і багато радості!

У день людей похилого віку бажаємо кожному з вас бути джерелом радості для ваших близьких, надихатися кожним прожитим днем, мати підтримку у скрутну хвилину і ніколи не втрачати мрію.

У день людей похилого віку бажаємо вам гарного самопочуття та уваги з боку рідних!

Бабусі та дідусі, вітаю з вашим святом, улюблені наші, бажаємо вам не сумувати, жити довго та щасливо у злагоді з ріднею, доброго здоров’я!

У свято тепле таке бажаю не пізнати літнім самотності та туги. Нехай лише посмішки спалахують, і кохання відчувається!

У віці мудрості бажаємо вам жити в спокої і повній гармонії з собою і оточуючими.

У міжнародний день людей похилого віку хочеться вам побажати оптимізму, щоб душа ніколи не знала печалі, гармонії вам у всьому, спокою та удачі!

У Міжнародний день людей похилого віку бажаю залишатися міцним духом людиною з хорошим здоров’ям, відмінним настроєм і доброю душею. Всіх благ вам та світу!

У Міжнародний день людей похилого віку бажаю добра, любові, тепла, пошани, міцного здоров’я, сил, достатку та виправдання всіх щасливих надій.

У Міжнародний день літніх людей бажаю Вам стійкості та мужності, втіхи та оптимізму, здоров’я та поваги, любові рідних та довгих років життя!