Шановні пенсіонери, ми вітаємо вас із Міжнародним днем ​​літніх людей. Бажаємо, щоб у житті не було важких часів. Бажаємо, щоб близькі не залишали вас поза увагою. Бажаємо, щоб ваші серця не знали прикрості та смутку. Бажаємо, щоб пенсії завжди вистачало і на звичайні потреби, і на великі набуття життя. Здоров’я вам, довгих років миру та благополуччя.

Зі святом! Нехай пенсія буде великою, щоб вистачало на всі бажання. Бажаю Вам завжди перебувати у родинному колі та рідних людей, щоб звучали теплі слова, гарячі зізнання. Нехай завжди буде поруч людина, готова поговорити до душі, допомогти і підтримати!

Прийміть вітання з міжнародним днем ​​людей похилого віку! Нехай радість буття хвилює щодня, молодість у душі не згасає, друзі не губляться, рідні дбають, голова болить виключно на честь приємних подій, а витрачання пенсії стане приводом для радості. Будьте здорові, пишайтесь своєю мудрістю, даруйте тепло сердець оточуючим.

Вітаю з Міжнародним днем ​​людей похилого віку! Всім нашим пенсіонерам хочу побажати — міцного здоров’я, сонячних днів, щирого піклування та уваги з боку рідних та близьких! Нехай ваші серця сповнюються любов’ю, а безтурботність дарує задоволення. Достатку вам, підтримки та багато добра!

Вітаємо, наші шановні пенсіонери! Нехай року не будуть приводом для смутку та смутку. Нехай б’є ключем енергія, змушуючи рухатися, подорожувати, дізнаватися про нове, вчитися і розвиватися. Ніколи бажаємо не залишатися на самоті, а лише у родинному колі та коханих!

Дорогі наші, кохані, шановні. Ми дуже цінуємо ваші заслуги та досягнення, ми дуже вдячні вам за ваші сивини та досвід. Бажаємо вам здоров’я та сил. Живете щасливо та незмірно довго. Нехай вся наша любов і повага до вас прикрасять і продовжать ваші дні. З Днем літньої людини!

Дорогі наші пенсіонери, з Міжнародним днем ​​людей похилого віку! Нехай тепло рідних робить життя радісним та приємним. Нехай на вашому шляху зустрічається чимало чарівників, які зроблять щодня цікавим та насиченим. Нехай друзі та однодумці будуть поруч у радості та в горі. Чарівного вам настрою та чудової погоди!

Вітаємо вас з Міжнародним днем ​​людей похилого віку, дорогі наші пенсіонери. Бажаємо мирного неба, щасливого життя, міцного здоров’я, добрих звісток. Нехай вас люблять і піклуються про вас, нехай ваші серця будуть сповнені втіхи, радості та доброти!

Дорогі наші та шановні пенсіонери вітаю Вас з Міжнародним днем ​​людей похилого віку! Бажаю вам відданості рідних людей, турботи від держави, ніжності від онуків та поваги від молодшого покоління!

Цього дня ми вітаємо всіх близьких та дорогих серцю людей, за плечима яких досвід та мудрість. Нехай щодня буде світлим, радісним, щоб переповнювали позитивні емоції та здоровий дух. З днем ​​літньої людини!