Дідусю, вітаю тебе з днем ​​людей похилого віку! Ти не думай, що ти вже старий, ти ще в нас ого-го! З тобою та на будь-яку дискотеку не соромно прийти. Я бажаю тобі довгих років життя, здоров’я. Нехай пенсія зростає, і бажання нехай завжди збуваються.

Дідусю, у Міжнародний день людей похилого віку хочу тобі побажати найміцнішого і найміцнішого здоров’я, бадьорості тіла і душі, оптимістичних сил і впевненості в собі, бажаю веселого настрою, щирого кохання близьких людей та благополуччя в будинку.

Дідусю, у Міжнародний день літніх людей хочу тобі побажати міцних сил та невичерпної енергії, бадьорого здоров’я та веселощів душі, бравих справ та щирого кохання сім’ї, пошани та поваги, благополуччя та оптимізму.

Діда, вітаю з Міжнародним днем ​​людей похилого віку. Бажаю бути Аполлоном у віці, так само мужнім, розумним, красивим, веселим і бадьорим. Нехай щороку життя буде багатством, нехай щодня дарує нові сили та наснагу.

Коханий дідусе! Вітаю тебе з Днем людей похилого віку, але, якщо чесно, це не твоє свято. Ти, як і раніше, молодий, сповнений сил і енергії, а вік — це лише цифра! Дякую тобі за твою працю і золоті руки, весь дім завжди на тобі! Залишайся завжди таким же повним енергії та бадьорості, ніколи не хворій і навіть не думай старіти! Ми тебе любимо!

Дідусю, я вітаю тебе з Міжнародним днем ​​людей похилого віку. Бажаю душею залишатися все таким же веселим добрим молодцем, яке і їду в дім принесе, і дружину порадує, і дітям дасть мудру пораду, і онукам ні в чому не відмовить. Здоров’я тобі, діда, бадьорого настрою та самопочуття, а також благополуччя, удачі та щастя ще на багато років.

Діду, вітаю тебе з Міжнародним днем ​​людей похилого віку. Я хочу, щоб ти знав, що вік тільки для паспорта, для статистики, головне відчувати душею, що ти бадьорий, молодий і життєрадісний. Діда, бажаю не хворіти, ладнати з бабулею, тримати під контролем город свій і двір, влаштовувати свята і щодня зустрічати з посмішкою.

Діду, вітаю тебе з Міжнародним днем ​​людей похилого віку. Бажаю тобі, як колись у юності, бути міцним, сильним, веселим, задерикуваним, славним хлопцем, який ладнає з будь-якою роботою, якій під силу будь-яка справа. Дідусю, нехай вся сім’я тобою пишається і рівняється на тебе, нехай усе, до чого лежить душа, неодмінно присутнє у твоєму житті.