Вітаємо з Міжнародним днем ​​людей похилого віку. Для дітей ви – джерело життєвих сил та натхнення, і ми хочемо вам, рідні, побажати бадьорості, здоров’я, душевної гармонії та серцевої втіхи на довгі-довгі роки. Нехай усе, що в житті було, було недаремним, нехай усе, що ще буде — буде чудово, чудово, насолода і прекрасно.

Вітаємо вас із святом Міжнародним Днем людей похилого віку! Бажаємо вам сибірського здоров’я та кавказького довголіття. Ніколи не сумуйте. З ентузіазмом дивіться у завтрашній день. Для людей похилого віку життя тільки починається. Так проводьте час радісно, ​​як завжди мріяли. Вийшовши на пенсію, у вас багато вільного часу стало. Згадайте про захоплення та нереалізовані плани. Намагайтеся виконати свої мрії, на які раніше не було часу. Успіхів вам у всьому!

Ми — діти, і попереду на нас чекає ще багато чого цікавого, неймовірного та доброго. Сьогодні ми вітаємо вас із Міжнародним днем ​​літніх людей. Час ніколи не стоїть на місці, ми всі дорослішаємо, міняємось, старіємо, але головне, завжди берегти щастя в душі та любов свого серця. Бажаємо вам встигнути ще багато чого в цьому житті, бажаємо не залишатися поза увагою рідних, бажаємо проживати щодня в променях надії та радості.

Ми дивимося на вас з любов’ю та гордістю! У наших очах ви приклад мудрості, працьовитості та перемоги над життєвими негараздами. Дякуємо за наше сьогодні, яке існує завдяки вашим старанням. Ми намагатимемося вирости гідними людьми, щоб ваше завтра було прекрасним. Зі святом!

Ми ще діти, і ми маємо дізнатися багато всього нового, подолати перепони на шляху до мрій, зрозуміти, де правда, а де брехня, як чинити — добре, а як — не треба. І сьогодні ми хочемо привітати вас, мудрих та досвідчених, розумних та винахідливих, добрих та чесних людей, з Міжнародним днем ​​літніх людей! Бажаємо вам достатку та сил, здоров’я та радості. І нехай віра в чудеса всередині вас не згасає. Нехай кожен новий день вам дарує посмішки та натхнення.

З Міжнародним днем ​​людей похилого віку! Бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості, душевного оптимізму та довголіття. Нехай кожен з вас буде оточений турботою, любов’ю та підтримкою. Ви — наш приклад для наслідування та гордості!

З днем ​​людей похилого віку, рідні наші! Бажаємо ніколи не сумувати, не хворіти, прожити ще не менше, ніж півстоліття. Душою та серцем молоді будьте завжди. Нехай багато буде відданих друзів. Ми вас любимо, цінуємо та поважаємо!

Нехай іде час, але для нас батьки завжди залишаються молодими. Вітаємо з Днем людей похилого віку і бажаємо не втрачати бадьорості, багато посміхатися і радіти кожній миті!

Ви наш приклад, ви для нас як маяк. Ми вдячні за те, що ви нам дали, за все те, що ми маємо зараз. Дякую. Будьте здорові, насолоджуйтесь життям. Добра вам, миру та щастя.

Сьогодні діти вітають старше покоління з Міжнародним днем ​​людей похилого віку. Ми залишаємо теплі побажання жити в достатку та любові близьких, сімейному щастя та добробуті, радості та бадьорості. Нехай буде міцним здоров’я та нерви, нехай будуть приємними зустрічі, нехай будуть добрими серця.