Дорогі мої учні, вітаю Вас із канікулами! Бажаю провести їх з користю та задоволенням. Бажаю багато веселих та радісних днів. Бажаю так відпочити, щоби сил вистачило до наступних канікул.

Ви з величезною старанністю пройшли цей шлях, багато працювали і поводилися гідно в стінах школи. Тепер настав час вам відпочити. Набратися нових сил для підкорення нових висот у навчанні. Канікули – це чудова пора, коли можна веселитися, спілкуватися з друзями, читати та займатися улюбленою справою. Але не забувайте, що школа та вчителі завжди готові поділитися з вами своїми знаннями та досвідом. Тож до нових зустрічей!

Учні, з канікулами вітаємо кожного із вас! Нехай усі дні пройдуть з користю, щоб дізнавалися про щось нове, встигали відпочити і навчитися тому, що в житті стане в нагоді. Гарних та цікавих канікул!

Учні, що нехай настали канікули, зроблять ваші дні прекрасними, дивовижними і неймовірно цікавими. Бажаємо знання заповнити, що не встигли, відпочити та накопичити витрачені сили та енергії. З канікулами!

З канікулами, учні! Нехай цей час подарує вам заряд життєвих сил, щоб встигли скучити за навчанням і з новими бажаннями та цілями повернулися та поринули у процес. Нехай відпочинок підніме настрій і осяє дні вашими посмішками!

З канікулами! Я хочу, щоб цей час став особливим, щоб зробили те, що не встигли під час навчання. Нехай нагромадиться енергія, а позитив залишається завжди з вами. Щастя, посмішок та чудового відпочинку.

З канікулами вітаємо всіх учнів! Нехай цей відпочинок подарує сил та успіхів, щоб встигли скучити за навчанням і хотіли з новими прагненнями продовжити накопичувати багаж знань. Провести бажаю цей час із близькими та дорогими людьми!

Вітаю із настанням довгоочікуваних канікул. Цей шкільний період Ви закінчили гідно, за що Вам чекає такий потрібний подарунок, як канікули. Бажаю провести час відпочинку з користю, добре відпочити та набратися сил перед новими шкільними днями.

Дорогі учні, вітаю вас із початком канікул! Бажаю, щоб цей чудовий час відпочинку пройшов для вас з користю, весело та досить активно!