З канікулами, учителю! Нехай цей час пройде у спокійній, тихій та комфортній обстановці. Бажаю відпочити тілом та душею!

З канікулами, учителю! Бажаємо встигнути завершити всі справи, на які часу могло не вистачати, провести час із сім’єю, встигнути зайнятися собою та здійснити мрії та примхи. Нехай канікули пройдуть чудово!

Із заслуженим відпочинком, учитель! Нехай ці канікули подарують незабутні самі дні, коли все можна буде встигнути завершити, на що не вистачало сил чи часу. Нехай енергія, що витрачена, відновиться, а час стане казкою.

Вітаю Вас із канікулами! Бажаю добре відпочити і з новими силами та ідеями прийти на роботу. Бажаю відпочити і душею, і тілом. Нарешті виспатися і набратися сили.

Вчитель, ось і настали улюблені всіма канікули, а це означає, що з’явився нарешті довгоочікуваний і такий цінний час на себе, на сім’ю та на виконання капризів та бажань, які не встигали Ви під час будніх днів. Нехай відпочинок принесе настрій, а усі справи вдасться завершити.

Настала чудова пора, як для дітей та батьків, так і для Вас, дорогі вчителі. Це час, перш за все, відпочинку від трудових днів у школі. Бажаю Вам як слід набратися сил перед новим навчальним етапом, присвятити час сім’ї та все ж таки добре відпочити.

Вчитель, з канікулами! Нехай цей час подарує чудові емоції, щоб присвятити час собі, своїм рідним та зробити все те, що було задумано. Посмішок та прекрасних канікул бажаю!

Вчителю, нехай ці канікули наповнять життя новими перемогами, знаннями та цілями. Щодня нехай даруватиме усмішки та нові мрії, виконуючи старі. Бажаємо відпочити та сил набратися!

Вчителю, у ці канікули нехай навколо запанує щастя, затишок та спокій. Бажаємо відпочити, собі час присвятити та наповнити душу найяскравішими емоціями та спогадами. Канікули нехай подарують відчуття легкості. Вітаємо!