Ось і пройдено перший ступінь навчального року! Вітаю з осінніми канікулами, проведи їх весело та незабутньо, відвідай нові місця, поспілкуйся з друзями та гарненько відпочинь!

Вітаю із настанням осінніх канікул. Нехай ця маленька відпустка подарує багато радісних емоцій та яскравих вражень, цікавих пригод та море задоволення, святковий настрій та величезний запас життєвої енергії, розумових здібностей та великих ідей.

Вітаю з осінніми канікулами. Нехай ці дні подарують радість та відпочинок у задоволення, нехай буде багато осінніх забав та барвистих прогулянок, бажаю чудового настрою та захоплення пушкінською природою, цікавих витівок та розваг.

Вітаю з осінніми канікулами. Нехай ці дні наповняться яскравими фарбами та свіжими прогулянками, чудовими моментами та добрими емоціями, чудовим настроєм та неймовірною веселістю з друзями, листопадом щастя та вітром удачі.

Вітаю з осінніми канікулами! Обов’язково проведи їх з користю для себе, бажаю отримати масу позитивних емоцій та море яскравих вражень, які запам’ятаються на все життя!