Ось і пролетів черговий навчальний рік. Вітаю всіх із настанням літніх канікул! Бажаю чудово відпочити, розслабитися, увібрати багато сонця та гарного літнього настрою. Набирайтеся сил, отримуйте позитивні емоції, зміцнюйте здоров’я, розважайтеся та отримуйте безліч чудових вражень. Побачимося у наступному навчальному році!

Ура, сталося, дочекалися! Вітаю із літніми канікулами. Бажаю відключити всі налаштування навчання та шкільного режиму, вирушити назустріч новим пригодам і веселим забавам, летіти до своїх мрій та бажань наввипередки з вітром і за руку з удачею.

Такі бажані літні канікули нарешті настали. Бажаю провести їх весело, пізнавально. Бажаю досхочу відпочити, але водночас провести час із користю. Нехай щодня буде сонячним і теплим, радісним і незабутнім!

Вітаю з настанням довгоочікуваних, найяскравіших і спекотних канікул. Бажаю відірватися за повною програмою та не чекати чудес, а дивувати самостійно. Посмішок, веселощів, моря, сонця та чудової погоди!

Вітаю з довгоочікуваними та чудовими літніми канікулами! Нехай не пролетять вони так, щоб їх непомітно було, нехай щодня буде важливим та цікавим, сповненим чудових подій та дивовижних відкриттів. Нехай літо стане неймовірним та веселим!

Вітаю з настанням літніх канікул! Попереду три місяці свободи: ні уроків, ні шкільної форми, ні домашніх завдань, а лише нові друзі, ігри та подорожі. Бажаю яскравих, сонячних, незабутніх моментів! Рости, посміхайся літу, будь здоровий і щасливий!

Вітаю з літніми канікулами та хочу побажати неймовірних пригод цього літа. Насиченого відпочинку, наповненого веселими походами, морськими хвилями, сонячними променями, яскравими квітами, забавними історіями, незабутніми враженнями та дзвінким сміхом чудових друзів.