Брате, з днем ​​народження! Осягай нові висоти на кар’єрній ниві, бажаю численних подорожей, для яких знадобиться залізне здоров’я. Нехай гаманець буде сповнений, а настрій на висоті. Бажаю щастя, кохання та удачі!

Вітаю з днем ​​народження, мій любий старший брате. Бажаю тобі впевнених сил, високих цілей, успішної кар’єри, бравих перемог, добрих вчинків, гарних ідей, вічного щастя, щирого кохання, міцного здоров’я та відмінного настрою.

Братку, з днем ​​народження тебе! Нехай усі 365 днів на рік у тебе буде гарний настрій, заряд енергії та незламне прагнення добиватися поставлених завдань! Ти для мене приклад і я бажаю, щоб твоє життя сяяло лише яскравими фарбами!

Мій старший брат, моя підтримка та опора, сьогодні в тебе день народження! Нехай життя твоє проходить так, як велить тобі серце. Іди за своїми бажаннями і не слухай злі язики! Будь собою і насолоджуйся кожним днем. Люблю тебе!

Братане, лови сьогодні привітання! Крутий чувак ти в мене. Бажаю бути на позитиві, ловити успіх, бути, коротше, у тренді. Ти класну тусовку замути, прикольних друзів і мене на тусу запроси.

Мій старший брат, бажаю тобі процвітання та удачі, благополуччя та любові, щастя та натхнення, впевненості та успіху, ентузіазму та сил, здоров’я та терпіння, відваги та перемог. З днем ​​народження, братику, будь завжди на гребені хвилі великого везіння.

Брате, ти завжди був і є для мене головним прикладом та підтримкою! Нехай цей день принесе тобі безліч дуже приємних вражень і здійснить усі твої найважливіші мрії. Бажаю щастя тобі, успіхів та благополуччя. З Днем народження!

Мій улюблений старший брат, нехай життя малиною не здається, а й справді буде солодким, насиченим, яскравим. Бажаю тобі володіти мистецтвом успіху, мати ключ від щастя, бути майстром у коханні.

Мій дорогий старший брате, вітаю тебе з днем ​​народження і від щирого серця бажаю постійно дотримуватися режиму щастя і успіху в своєму житті, завжди зберігати в своєму серці любов і нікому не дозволяти руйнувати свої мрії.

Улюблений старший брате, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю, щоб твої заповітні бажання та мрії планомірно, але наполегливо здійснювалися. Щоб ти був щасливим, здоровим і красивим, успішним, перспективним і дуже задоволений долею!