Братюню дорогий, я вітаю днюшкою! Бажаю тобі жити, як король: на величному троні, маючи владу та вплив, велике багатство, королеву та вірних прислужників, головне, щоб корона не тиснула і не була великою.

Братику мій дорогий, з днем ​​народження тебе! Бажаю веселих відривів душі та нестримних веселощів, бажаю бути неймовірним везунчиком і предметом загального обожнювання, бажаю великих купюр, поєднання щастя та любові в житті.

Брате, з твоїм днем! Бажаю радувати і радіти, балувати і балуватися, заробляти, але не зароблятися, шанувати і не скаржитися ніколи на свою улюблену сестру. Кохаю.

Любий мій брательник, тебе я вітаю з днем ​​варення! Бажаю, щоб життя твоє було суцільною неділею, без правил і прибирань, без напруження та повсякденності, з веселістю душі, відривним настроєм та хвилею повного кайфу.

Бажаю тобі, братику, ворон не рахувати, а хапати свого птаха щастя за хвіст. Нехай обдарує тебе багатством знань, умінь і незліченним успіхом. Бажаю дівчат, найкрасивіших; автомобілів, найшвидших; відпусток, найгарячіших.

Слухай, ніяк не можу згадати… Здається, в когось сьогодні день народження, а в кого не пам’ятаю. У чоловіка якогось. Вчора ще, пам’ятаю, думав: ну який він класний, наскільки з ним приємно спілкуватися. Хотілося йому ще побажати якнайшвидше розібратися з усіма проблемами. Чи не знаєш, хто це? Ні? Натомість я знаю. З Днем народження брате! Будь здоровий і щасливий.

Бро, з днем ​​народження! Ти найкращий братик у світі! Такої ж хуліганистої вдачі і гулянок до ранку! Нехай все буде на рівні топ і дівчат побільше!

З днем ​​народження, брате! Нехай у гаражі стоїть Феррарі або Порш Каєн, нехай щодня буде густо в кишені, нехай Хеннесі розбавляє будь-яку тугу, нехай пристрасть і кохання пробуджують у тобі кентавра, нехай у справах буде постійна пруха, а в житті кайф і лафа.

Нехай заздрять мені білою заздрістю ті, хто не має брата, здатного прикрити мене в будь-якій ситуації, допомогти в будь-якій справі, не розповісти батькам про витівки і просто скрасити нудні будні. Ти чудова людина і я сподіваюся, що саме на таких особистостях, як ти, і тримається уявлення про цей світ. Всього тобі найкращого. З Днем народження!

Якось стався фатальний момент у житті, коли земля здригнулася, річки вийшли з берегів, бо на світ з’явився ти, брате. З того часу весь час, який я живу на цій тлінній землі, я щасливий, що ти є. Бо завжди приємно, коли ти маєш таку споріднену душу, яка може і підколоти вчасно, і надати допомогу. Бажаю тобі залишатися таким самим крутим братом і, як співали «Наутілуса», завжди молодим, завжди п’яним. Завжди пам’ятай, що в тебе є я, а якщо хтось ображатиме, то передай їм мої слова: «Хто брата чіпатиме — завалю».