Брате, з днем ​​народження! Осягай нові висоти на кар’єрній ниві, бажаю численних подорожей, для яких знадобиться залізне здоров’я. Нехай гаманець буде сповнений, а настрій на висоті. Бажаю щастя, кохання та удачі!

Дорогий мій старший брат, у твій день народження хочу побажати завжди йти стежкою удачі та надії, знати смак істинної любові та щастя, мати в запасі багато сил та міцного здоров’я, не знати зради та брехні, завойовувати вершини успіху та слави.

Дорогий мій братику, вітаю тебе з днем ​​народження! Відмінного настрою бажаю, життя повного позитиву! Нехай перед тобою відкриваються будь-які двері, нові успіхи, високі вершини та солідні здобутки! Будь здоровий, з любов’ю!

Дорогий брате, вітаю з днем ​​народження! Бажаю бути на хвилі успіху, радості, гарного настрою. Мрій — і хай усе виповниться, закохайся — і хай завжди це буде взаємно, дій — хай у будь-якій справі все в тебе вийде!

Вітаю з днем ​​народження, бажаю, щоб ти зміг отримати від життя всі радості, насолоджуйся життям, кохай і будь любимо!

Братку, я вітаю тебе з днем ​​народження! Я бажаю тобі удачі, успіхів у улюбленій справі та благополуччя у житті. Нехай все задумане обов’язково здійсниться! Будь щасливим, добрим і найулюбленішим.

Вітаю з днем ​​народження, мій любий старший брате. Бажаю тобі впевнених сил, високих цілей, успішної кар’єри, бравих перемог, добрих вчинків, гарних ідей, вічного щастя, щирого кохання, міцного здоров’я та відмінного настрою.

Братку, з днем ​​народження тебе! Нехай усі 365 днів на рік у тебе буде гарний настрій, заряд енергії та незламне прагнення добиватися поставлених завдань! Ти для мене приклад і я бажаю, щоб твоє життя сяяло лише яскравими фарбами!

Мій старший брат, моя підтримка та опора, сьогодні в тебе день народження! Нехай життя твоє проходить так, як велить тобі серце. Іди за своїми бажаннями і не слухай злі язики! Будь собою і насолоджуйся кожним днем. Люблю тебе!

Братане, лови сьогодні привітання! Крутий чувак ти в мене. Бажаю бути на позитиві, ловити успіх, бути, коротше, у тренді. Ти класну тусовку замути, прикольних друзів і мене на тусу запроси.