Вітаючи тебе з днем ​​народження, хочу сказати, що ти для мене дуже важлива людина. Бажаю тобі бути здоровим, відчувати кохання близьких і жити без бід. Пишатимусь тобою завжди!

Бажаю щоб нічого не могло тебе зламати, щоб ти завжди рухався до своєї мети із завзятістю та повною віддачею! Нехай на тебе чекає приголомшливий успіх і гідна нагорода! З Днем народження брате!

Дорогий мій братик вітаю тебе з днем ​​народження і хочу тобі рідний побажати ставитися дбайливо до свого життя, цінувати шанси тобі, що даються долею і любити все, що тебе оточує, адже все. Що ми робимо це не чернетка пам’ятай про це!

Брате, вітаю з днем ​​твого народження! Бажаю, щоб у душі завжди панувала гармонія, щоб тебе оточували щирі та віддані люди, щоб твоє життя було світлим і райдужним!

Дорогий брате, бажаю тобі звільнитися від кайданів жалю та смутку, бажаю забути все погане, бажаю власноруч намалювати карту до успіху. І нехай твій шлях буде легким і щасливим, нехай твоє серце не знає самотності та смутку. Я вітаю тебе з днем ​​народження, брате, і бажаю міцного здоров’я, неймовірної сили духу. Ще хочу побажати завжди мати можливість робити те, що подобається і бути з тим, хто тобі дорогий.

Братику, з днем ​​народження! Нехай доля подарує тобі ключик до тих самих дверей, які ведуть на щастя. Нехай у тебе буде стільки грошей, скільки зірок на небі, а справжніх друзів ще більше. Нехай нічого тебе не засмучує і не ображає, адже ти творець свого життя, і тільки від тебе залежить, як ти її проживеш. Бажаю тобі завжди робити правильний вибір. Кохаю!

Найкращий у світі братику, з днем ​​народження тебе! Сьогодні ми виконуємо усі твої бажання. Бажаємо тобі простого людського щастя, любові, втілення в життя всього задуманого тобою. Нехай у твоїй душі залишаться найкращі моменти сьогодення.

З днем ​​народження тебе, брате! Будь здоровим і щасливим — це для мене найголовніше. Знаю, що ти впораєшся з будь-якою проблемою, і бажаю тобі удачі у кожній справі та починанні.

Ти мій найулюбленіший чоловічок! Я завжди знала, що в мене є старший брат, який переможе всіх моїх ворогів і покарає моїх кривдників. Я бажаю тобі, рідний, щоб ти був щасливий, здоровий і багатий ще тисячу років. Щоб ти ніколи не сумував, не сумував і не ображався на життя. Завжди знай, що будь-які її сюрпризи ми переживемо разом, адже за твоєю спиною завжди стоїть твоя молодша сестричка, яка готова тихо подавати патрони. З Днем народження братику!

З днем ​​народження, брате! Бажаю тобі, любий мій чоловік, не знати падінь у цьому житті, а якщо все ж таки доведеться впасти, не надумай опускати своїх рук, не залишай мрію осторонь. Ти сильний і сміливий, ти впевнений та цілеспрямований. Тож нехай ці якості завжди ведуть тебе вірною дорогою до гідних перемог, до величезних успіхів. Я вірю в тебе, я завжди за тебе. З днем ​​народження, братику! Будь любимо, задоволений життям і поважаємо оточуючими!