Чарівна моя дівчина! Вітаю тебе з днем ​​народження! Від щирого серця бажаю знайти свого принца на білому коні, дачу біля моря і щоб твоїми найкращими друзями були діаманти, рубіни та алмази!

Вітаю тебе, красуне, з днем ​​народження. Бажаю, щоб від твоєї дівочої краси всі хлопці штабелями вкладалися вздовж дороги, щоб гроші в твоєму житті не мали рахунку, а щастя було стільки, скільки у Всесвіті всього живого та неживого.

Вітаю тебе з днем ​​народження, залишайся завжди такою ж милою, зводь з глузду, закрути голову, закрути навколо пальця. Будь оригінальною та неповторною, і обов’язково будь щасливою!

Вітаю з днюхою, чудову дівчинку. Бажаю крутих перців уваги, надзвичайної краси та чарівності, бажаю з ніг збивати мужиків красою своєю, і з кожною хвилиною бути веселіше.

Вітаю з днем ​​народження, солодкий Персик, ангел неземний. Бажаю бути апетитним кексиком, ну тобто дівчиною з родзинками, бажаю вільності душі та пристрасті тіла, полум’я кохання в серці та вогник задирки в очах.

Вітаю приголомшливу красуню з днем ​​народження! Бажаю тобі класного настрою та нереального везіння, життєвих романтиків та чудових фліртів, великих грошик та пахучих квітів, великих діамантів та щасливої ​​карми.

Вітаю милу діву з днем ​​народження. Бажаю бути справжньою богинею для коханого, залишатися неповторною красунею та сексапільною леді, бажаю бурхливої ​​фантазії та кльових витівок, нереального везіння та море унікальних ідей.

Вітаю ідеал краси, музу натхнення, солодку цукерку, дівчину-мрію з днем ​​народження. Бажаю жити щасливо та весело, як Малий, і щоб поряд завжди був твій Карлсон, який завжди заспокоїть та нагодує смачним тортиком та варенням.

Бажаю тобі залишатися гарною, щоб пісок не сипався з роками, щоб ти їла і не гладшала. Нехай волосся ніколи не посивіє, а суперниці вийдуть отрутою від заздрості. Бажаю любові та багатств.

Дівчину-персик вітаю з днем ​​народження! Хочу тобі побажати море модних і яскравих, а головне — зручних туфель, красивих і елегантних, відвертих і ошатних платтів, колготок, що не рвуться, сексуальних панчох і вічної чарівної краси.