Моя прекрасна знайома, в твій день народження бажаю тобі мудрості та сили, впевненості та прагнення до мрії. Нехай чаша твого щастя завжди буде сповнена, нехай любов ніколи не покине твого серця.

Моя мила знайома, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю високих польотів хмарами щастя, безмежних ідей та можливостей для досягнення успіху, чудових миттєвостей та світлих відчуттів, бездоганної краси та щирої радості життя.

Моя мила знайома, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю бути дівчиною чарівності та захоплення, бажаю завжди залишатися еталоном краси та ідеалом мрій. Нехай кожна дорога в житті веде тебе до успіху та великого щастя.

Мила дівчина вітаю з днем ​​народження. Бажаю тобі залишатися завжди чудовою красунею, чудовою майстринею, яскравим талантом, доброю душею, великою витівкою, вмілою рукодільницею, творчою особистістю та найщасливішою дівчиною.

Мила, прийми привітання з твоїм днем ​​народження, бажаю бути подібною до прекрасної квітки, легко йти по життю, посміхатися і почуватися принцесою.

Мила моя знайома! Вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю йти по життю з гордо піднятою головою, домагатися самих поставлених цілей та вирішувати життєві завдання! Будь цілеспрямована та незалежна, а ще улюблена та чарівна!

Мила знайома, чудова дівчина, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю ніжних почуттів та світлих відчуттів щастя, бажаю постійного успіху на шляху та безліч цікавих ідей, бажаю безперервного потоку яскравих емоцій та чарівних миттєвостей у житті.

Дивовижну знайому дівчину вітаю з днем ​​народження! Нехай твоє життя буде наповнене красою, гордістю, гідністю, правдою та свободою вибору!

Чудова дівчина, моя мила знайома, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю завжди знати собі ціну, ніколи не засмучуватися через дрібниці життя, постійно відкривати для себе нові сторони щастя і радості, завжди вірити у свій успіх і мрію.

Бажаю, щоб у твій день народження ти мав чудовий настрій, щоб ти виглядала по-особливому красиво, щоб щастя відображалося в твоїх очах. Вітаю!