Вітаю. Нехай ця весна стане особливою, новою, надзвичайно прекрасною. А тобі я бажаю гарного настрою, посмішки та яскравих іскорок в очах. З 8 березня!

Вітаю! Залишайся завжди красивою та щирою, веселою та привабливою. Нехай у твоєму житті буде людина, яка подарує тобі частинку своєї душі, оточить теплом та любов’ю.

Вітаю тебе з днем ​​народження. І хай ти колишня дівчина, але я щиро бажаю тобі щастя та радості в житті, високих почуттів та відчайдушних вчинків заради тебе, великих перемог та неодмінних виправдань усіх твоїх надій.

Вітаю з днем ​​народження хоч і колишню, але все одно приголомшливу та чудову дівчину. Бажаю великих успіхів у досягненні будь-яких цілей, великого щастя та взаємності у коханні, вічної краси та чарівності, неземної радості та удачі.

Вітаю з днем ​​народження, моя чудова, хай уже й колишня дівчина. Люба, я тобі хочу побажати безперечного щастя у твоїм житті та високого польоту душі, незламного успіху у справах та творчої наснаги, щирої радості в душі та світлої удачі на шляху.

Добру, милу та чарівну дівчину, нехай уже й не мою, я вітаю з днем ​​народження. Бажаю тобі сяяти по життю яскравою зіркою, бути натхненною заповітною мрією, прагнути завжди успіху та щастя, впевнено протистояти будь-якій негоді.

Вітаю з днем ​​народження! Нехай ми розлучилися, але я щиро бажаю тобі всього хорошого. Щастя, удачі, міцного здоров’я, чистого неба над головою та чудового настрою! Нехай у тебе все виходить, життя забарвлюється в світлі тони, щоб з кожним днем ​​ти ставав кращим і щасливішим!

Колишню дівчину вітаю із днем ​​народження! Я тобі побажати хочу прагнути тільки щастя і успіху, бути завжди на вірному шляху до своїх бажань і цілей, залишатися впевненою в собі і оптимістичною, неймовірно красивою, доброю і чуйною.

Ну і що, що колишня? І що, що ми вже не разом? У твій день народження я все одно бажаю тобі щастя та великого кохання. Нехай такій гарній, розумній, чудовій та чудовій дівчині, як ти, все вдається. Нехай перед тобою відкриваються будь-які двері до успіху та популярності.

Моя колишня дівчина, я вітаю тебе з днем ​​народження і щиро хочу побажати ніколи і нічого не боятися, сміливо рухатися вперед до своїх мрій, впевнено будувати плани на майбутнє, якнайменше помилятися і для будь-якого свого бажання неодмінно знаходити можливості його виконання.