Дорога наша, з твоїм днем. Живи і радуйся кожній миті протягом довгого і щасливого життя.

Вітаю, юна красуня, з твоїм чудовим днем ​​народження. Бажаю чудових миттєвостей та солодкої закоханості в життя, веселих історій та крилатих ідей, неймовірних успіхів та гучних перемог, чарівного кохання та неодмінного виконання заповітної мрії.

Вітаю! Усміхайся щоразу так, ніби сьогодні найкращий день, радуйся кожній хвилині життя, немов воно неповторне, будь щасливим, і нехай усе в тебе завжди буде кращим і яскравішим.

Вітаю! Бажаю безтурботного життя, щоби все задумане здійснилося. Нехай друзі завжди будуть поряд, а рідні завжди зрозуміють та підтримають! З Днем народження!

Вітаю юну чарівність, неземну вроду з днем ​​народження. Бажаю бути щасливою дівчиною та гордим птахом, що ширяє в небесах радості та успіху, бажаю здійснення заповітних бажань та казкових чудес, бажаю надійних друзів та світлого кохання життя.

Вітаю чудову юну дівчину із днем ​​народження. Бажаю тобі, мила, бездоганної краси, щирої доброти душі, розуміння близьких, світлої любові, великої надії, високих цілей, впевнених сил, щасливих емоцій та кльового настрою.

Вітаю саму чарівність і дівчину-красуню з днем ​​народження. Бажаю вічної юності душі та активних рухів тіла, бажаю бадьорого духу та оптимістичного погляду на життя, бажаю високих цілей та щирого кохання, великих успіхів та світлого щастя на шляху.

Вітаю з днем ​​народження, молода красуня! Бажаю ловити в усьому момент удачі, кружляти в танці щастя і веселощів, гордо і впевнено ступати по стежках життя, блищати зіркою в хвилинах слави і гріти серця близьких людей своєю любов’ю.

Вітаю з днем ​​народження, бажаю тобі поруч друзів справжніх, любові найбожевільнішого, нехай життя йде складно як вірш і добивайся кращих результатів у своїх починаннях!

Вітаю з днем ​​народження! Нехай на життєвому шляху на тебе чекають великі можливості, нові горизонти та яскраві відкриття!