Лапушка моя, я пам’ятаю про твій день народження і ніколи не втомлюсь захоплюватися тобою.

Разом із подарунком у твій день народження хочу піднести тобі моє щире кохання. І визнати тобі, що ти найкрасивіша на світі, дружина моя дорога!

Як я щасливий прокидатися поряд з тобою щоранку, особливо сьогодні, у твій день народження. Нехай мої поцілунки та обійми будуть твоїми найкращими подарунками!

Будь найщасливішою, будь найкрасивішою, будь найніжнішою. Нехай здійсняться всі твої мрії. З днем ​​народження, моя кохана дружина!

Жіноча рідна, з днем ​​народження. Бажаю тобі сонячного світла в душі та щирої любові в серці, чудового настрою, чарівної краси та великої удачі!

Будь здоровою, активною, прекрасною, прикрасою мого життя, помічницею та вірною супутницею. Люблю тебе шалено і хочу прожити з тобою все життя. З Днем народження!

Дружина вітаю з днем ​​народження. Бажаю тобі незвичайної удачі, чудового настрою, чудового самопочуття, насичених та щасливих буднів, радісних та веселих вихідних.

Дружина моя чарівниця, з днем ​​народження тебе! Люба моя, я побажати тобі хочу залишатися завжди такою ж милою, бажаною та ласкавою! Люблю тебе!

Бажаю розквітати все більше з кожним роком, дарувати своє тепло, надихати мене на подвиги. Будь здоровою, красивою, радісною та щасливою, моя улюблена дружина!

Єдина, ніжна, неповторна! Бажаю тобі завжди цвісти від мого кохання, радіти успіху наших дітей і посміхатися від нескінченного щастя. З Днем народження!