З днем ​​народження, моя колишня дружина. Хочу тобі побажати краси, удачі, щастя та успіху. Нехай твої мрії здійснюються, нехай твоє життя складається благополучно, нехай тобі все вдається і завжди щастить.

З днем ​​народження, моя колишня дружина. Бажаю без роздумів прощатися з образами серця, бажаю завжди впускати в душу промені радості та щастя, бажаю бути в собі впевненою, неодмінно добиватися свого і щодня свого життя перетворювати на чудове свято.

З днем ​​народження, колишня дружина. Бажаю краси та витонченості, гідної уваги та великої удачі в житті. Бажаю бути терплячою і завжди добиватися свого, бажаю не знати поразок і завжди знаходити своє місце під сонцем.

З днем ​​народження колишня дружина. Будь п’янко красивою і по-справжньому щасливою, адже кожна жінка у світі заслуговує на щастя. Нехай у нас не вийшло довгої історії кохання, я бажаю, щоб у тебе все в житті було славно і чудово.

З Днем народження! Сьогодні я хочу побажати тобі, нехай і колишній моїй дружині, але, як і раніше, близькій мені людині, здоров’я, жіночого щастя, веселого настрою та надійних друзів, які допоможуть у скрутну хвилину!

З Днем народження! Бажаю тобі бути успішною і самореалізованою, бери від життя все і йди вперед до нових цілей, нехай супроводжує успіх і успіх!

Вітаю тебе з днем ​​народження! Так, узи шлюбу нас уже не пов’язують, але мені все одно хочеться тобі побажати залишатися такою усміхненою, яскравою та позитивною. Здоров’я тобі, краси та блиску очей!

Вітаю з днем ​​народження! Бажаю гарного настрою, щасливого особистого життя, благополуччя вдома та просування на роботі. Розвивайся, посміхайся, радуйся, будь здорова, позитивно налаштована та щаслива!

Дорога! Вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю не впадати у відчай, адже життя тільки починається, бажаю тобі зустріти надійного, вірного і розумного чоловіка, з яким буде цікаво, радісно і легко йти по життю, бажаю тобі всіх благ і багато здоров’я!

З днем ​​народження, колишня дружина. Бажаю тобі легко стерти з пам’яті все погане, наче невдалий малюнок з альбому, бажаю тобі наповнювати своє життя лише приємними моментами, суцільними насолодами та щасливими емоціями. Будь чарівна і неповторна.