Жіноча рідна, з днем ​​народження. Бажаю тобі сонячного світла в душі та щирої любові в серці, чудового настрою, чарівної краси та великої удачі!

Будь здоровою, активною, прекрасною, прикрасою мого життя, помічницею та вірною супутницею. Люблю тебе шалено і хочу прожити з тобою все життя. З Днем народження!

Дружина вітаю з днем ​​народження. Бажаю тобі незвичайної удачі, чудового настрою, чудового самопочуття, насичених та щасливих буднів, радісних та веселих вихідних.

Дружина моя чарівниця, з днем ​​народження тебе! Люба моя, я побажати тобі хочу залишатися завжди такою ж милою, бажаною та ласкавою! Люблю тебе!

Бажаю розквітати все більше з кожним роком, дарувати своє тепло, надихати мене на подвиги. Будь здоровою, красивою, радісною та щасливою, моя улюблена дружина!

Єдина, ніжна, неповторна! Бажаю тобі завжди цвісти від мого кохання, радіти успіху наших дітей і посміхатися від нескінченного щастя. З Днем народження!

Дорога, з днем ​​народження! Бажаю, щоб завжди розквітала від компліментів, дякую, що зберігаєш наше сімейне вогнище, ти найкраща дружина, а я найщасливіший чоловік!

Дорога, з днем ​​народження! Завжди будь такою яскравою, красивою та ніжною, ти чудова людина та чудова дружина, дякую, що завжди поруч і надихаєш мене на подвиги!

Люба моя, я щасливий, що вибрав тебе за дружину! Вітаю з днем ​​народження та бажаю бути не менш щасливою зі мною!

Дорога моя, з днем ​​народження тебе! Життя чоловіка знаходить сенс лише поруч із жінкою, воно наповнюється любов’ю, гармонією та турботою. Нехай у нас так і буде.