Мій женулік дорогий, вітаю тебе з днем ​​народження. Побажати тобі хочу, щоб ти була жвавою та активною антилопкою, сильною та впевненою ведмедицею, ласкавою та ніжною білочкою, веселим та бадьорим єнотом.

Моя улюблена дружина! Вітаю з днем ​​варення! Бажаю відмінного настрою, грошей та везіння.

Я вітаю тебе з днем ​​народження люба дружина! Бажаю тобі терпіння та удачі у нашому спільному житті. Пам’ятаю, як ти світилася від щастя на весіллі і як ми разом рахували конверти з намальованими грошима. У побутовому житті ми з тобою живемо душа в душу і ніколи не зупиняємось на досягнутому. У мене ніколи не пропаде сцена з пам’яті, як ти 3 години вбиралася, щоб винести пакет сміття в сміттєпровід, це було забавно і мило. Ти в мене така охайна, навіть пам’ятаю, як тебе струмом стукнуло, коли ти розетки мила. Загалом і в цілому, я бажаю тобі всього найкращого!

З днем ​​народження, моя улюблена відьмочка, моя яскрава зірочка, моя ненаглядна цариця і шалена імператриця! Бажаю тобі бути обожнюваною та сліпучою, чудовою та прекрасною, розкішною та романтичною, дивовижною та витонченою. Я тебе люблю і завжди робитиму все, щоб ти була моєю щасливою пустунею.

Моя улюблена мегерка, світло моїх очей та радість моєї душі, вітаю тебе з днем ​​народження. Я бажаю тобі завжди залишатися моєю солодкою зефіркою, здобною булочкою з родзинками, незрівнянною богинею краси, жінкою неймовірної фантазії та веселих чудасій. Знай, що ти в мене найкраща та чудова без штукатурки макіяжу та всяких шмоток від Версаче.

Моя улюблена мегерка, золото моє та неординарна людина, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі завжди так само залишатися: то холодною зливою, то яскравим сонечком, то спекотним вітром, то буяючим ураганом, то барвистим веселком, то надутою хмарою. У будь-якому стані і в будь-якій ситуації я тебе завжди міцно любитиму. Будь щаслива, моя дружину, і успішна хоч у малих справах, хоч у великих справах.

Мій дорогий женулік, з днем ​​народження тебе. Бажаю, щоб твої апетитні форми залишалися бездоганними, щоб вічка твої завжди світилися щастям і радістю, щоб ти була завжди королевою мого життя і вірним талісманом мого успіху. Ціную тебе і міцно люблю!

Моє єдине диво світу, вітаю тебе з днем ​​народження. Жінко, бажаю тобі романсів кохання та авторської пісні щастя, доладного репу успіху та нестримного року пристрасті, гімну удачі та частівок радості, шансону крутості та колискової для умиротворення душі.

Лапусику, вітаю тебе з днем ​​народження. Кохана, я постараюся бути тобі атлантом чи Аполлоном, Джеймс Бондом чи Дон Кіхотом, ким ти захочеш, душенько моя. А тобі бажаю завжди бути такою ж красивою до запаморочення, чарівною до приголомшення і щасливою до знемоги!

Люба моя дружина, вітаю з днем ​​народження. Кохана моя, бажаю, щоб ні роки, ні природа не зробили з тебе сварливу і буркотливу дружину, бажаю, щоб ти завжди залишалася чарівною хазяйкою, як Попелюшка та чудовою жінкою, щоб тобі змогла позаздрити будь-яка мордаха з обкладинки журналу.