Вітаю із 21-річчям! Який прекрасний це вік. Не проґав свій шанс, слідуй своїм бажанням і ти обов’язково досягнеш бажаного результату. Усього доброго, чистого, світлого.

Вітаю із 21 днем ​​народження! Бажаю яскравої, веселої, сміливої ​​і незабутньої молодості. Живи на повну котушку і отримуй все тільки найкраще!

Вітаю від щирого серця з днем ​​народження! Нехай тебе оточують добрі люди. Настрій, щоб завжди залишалося добрим. Щоб щодня був яскравим та незабутнім. Успіхів, радості, тепла!

Вітаємо тебе і в 21-й день народження бажаємо знайти свій істинний шлях, зустріти щире та неземне кохання, бути лідером у цьому житті і все тримати під контролем.

Вітаємо з Днем народження! Ти чудова людина, розвивай у собі тільки найкращі якості, бажаю багато яскравих подорожей, знайомств та величезного розвитку!

Бажаю тобі в 21 рік підкорити всі немислимі висоти, нехай доросла життя вдається тобі легко і невимушено, сміливо крокуй життєвим шляхом, цінуй кожну прожиту мить. Отримуй позитив у будь-якій справі, поспішай назустріч успіху та удачу!

У 21 рік все найцікавіше у житті попереду. Я бажаю пройти цю дорогу з очима повними щастя, впевненості та кохання. Не зупинятись і вірити у свої сили, які будуть нескінченними.

Вітаю з днем ​​народження! Хочеться побажати нескінченного щастя, радісних подій, виконання всіх бажань. Хай Бог береже тебе! Завжди будь собою та йди вперед.

Вітаю з днем ​​народження! Бажаю, щоб серце завжди було сповнене радістю та теплотою, нехай усі мрії обов’язково збуваються, а друзі приходять на допомогу!

Вітаю з днем ​​народження і в 21 рік тобі бажаю від душі щасливих надій та приголомшливих успіхів, чудового настрою та впевнених сил, надійних друзів та люблячих рідних, чудових ідей та щирого кохання.