У 38 багато досягнуто і придбано, тому став нову планку, рухайся вперед, кидай виклик і перемагай! Бажаю юного запалу, невтомності у всьому, щастя, що ллється річкою, фортуни незмінною та блаженствувати у колі улюбленої родини!

У 38 років не соромно побажати тобі кохання. день народження твоя привід вагомий для неї. Побажаємо великого — щирого щастя, міцного — міцного здоров’я. Друзі не забувай, частіше в гості запрошуй.

У 38 років життя стає найпрекраснішим, адже є накопичений досвід, величезна мудрість і, звичайно ж, добробут, а попереду ще все життя та молодість. Я бажаю, щоб щодня проходив у винятковому щастя.

З Днем народження! Хочу побажати тобі залишатися вірним собі та своїм переконанням. Ти хороша, гідна людина. Нехай усе у тебе складається вдало.

У день твого 38-річчя хочу побажати гарного та веселого свята. Насолоджуйся феєрверком захоплених привітань та приємних побажань. Поринь у чарівний світ сюрпризів та подарунків.

У день твого 38-річчя щиро бажаю, щоб наче квітучий весняний сад процвітала твоя доля. Щоб у душі завжди панувала сонячна погода та радував чудовий настрій.

У день свого 38-річчя відчуй себе абсолютно щасливою людиною! Нехай перед тобою відкриються нові перспективні можливості, нехай успіх стане твоїм постійним супутником у житті.

У день 38-річчя приймай теплі вітання та подарунки! Нехай цей день стане для тебе одним із найрадісніших і незабутніх. Бажаю тобі безмежний океан щастя та бурхливе море кохання.

Вітаємо із 38-річчям! Нехай завжди буде величезний достаток і стимул до щасливого життя, бажаємо надійності та впевненості у завтрашньому дні, а серце нехай ніколи не знає болю та образ!

Вітаємо із 38-річчям! Бажаємо, щоб усі слова, які тобі сьогодні кажуть гості, обов’язково збулися, завжди пробуй щось нове та знаходиш у собі унікальні таланти, відчувай свободу у своїх думках!