У 23 роки нехай почнеться життя, про яке мрієш, нехай мрії здійснюватимуться, а гарний настрій не перестає радувати кожен новий день. Нехай з’являються нові вірні друзі, відкриваються можливості та наближаються цілі!

У 23 роки нехай життя перетвориться на казку, де лише позитивні герої, панує добро, а світ дивовижний, прекрасний та яскравий. Нехай відкриваються нові дороги, щоб надихатися, прагнути вперед та розвиватися.

У 23 роки тобі буде нехай будь-яка мрія доступною, будь-яка мета досяжною. Ніколи не кидай те, що колись було розпочато, а попереду завжди нехай буде радість та перемоги.

Вітаю з днем ​​народження, бажаю друзів, на яких можна покластися, поцілунків від долі та благословення від твого ангела-хранителя!

Вітаю з днем ​​народження! Це прекрасний вік, щоб відкривати для себе нові ідеї та досягнення, нехай поряд будуть лише вірні, щирі друзі та рідні люди!

Вітаю з днем ​​народження і щиро бажаю, щоб у 23 роки було світле і міцне щастя, взаємне та щире кохання, добрий і незмінний успіх, бравий і чудовий настрій, великий і незламний успіх, красиве і насичене все життя.

Вітаю з 23-м днем ​​народження, нехай у цей рік життя станеться багато чого доброго з тобою, нехай доля порадує щасливими емоціями та яскравими враженнями, добрими історіями та радісними новинами.

Вітаю із 23 днем ​​народження! Хочу побажати, щоб усе завжди виходило, радість приносила справу, якою займаєшся, а поряд завжди була підтримка, любов та доброта!

Від щирого серця вітаю! Нехай у твої двадцять три душа тріумфує від любові, щастя та удачі, голова буде наповнена ідеями глобальними, геніальними і енергія хлище через край. Бажаю молодості яскравої, захоплюючої та долі неповторної!

Бажаю тобі насичених, приємних днів, романтичних вечорів та пристрасних ночей. Нехай у твоєму житті молодий все складається чудово!