У 71 рік попереду все найкраще, адже ще багато життєвих сил, планів і цілей. Бажаю Вам завжди йти вперед, щоб попереду було ще багато щасливих та радісних років. Вітаю!

У день твого 71-річчя щиро бажаю все також бадьоро і енергійно крокувати життям, ставлячи перед собою нові цілі і легко домагаючись їх. Нехай ніщо і ніколи не затьмарює твою долю.

У день народження, та й не тільки, нехай довкола будуть люди, хто йде з Вами протягом усього життя, хто любить усім серцем і душею, кого любите Ви. Нехай року ніколи не забирають того, що так важливо в житті. З 71 роком!

У 71 рік нехай життя подарує нові емоції, щоб не переставали Ви насолоджуватися днями та віком, часом, що проводите з близькими та рідними, з друзями та із собою. Нехай вік не приноситиме сумні думки, а лише посмішку.

У 71 рік бажаю так само зберегти в собі юність, авантюризм і віру в чудеса і казку. Нехай поряд тільки залишаються найулюбленіші люди, хто близький серцю та душі, з ким можна розділити все, що всередині!

Мудрість – це якість, що купується з роками. Я хочу цінувати себе і свою величезну роль у цьому житті.

Бажаю, щоб із віком сили не покидали тебе, щоб душа була сповнена оптимізмом та надією. Вір у краще, прагну до нового і ніколи не падай духом.

Бажаю вам у 71 рік процвітання, нехай бажання жити, творити та радувати близьких не вичерпується. Нехай кожна хвилина життя славиться новими відкриттями та здобутками. Якомога частіше посміхайтеся, радійте кожному дню, кожній миті.

Бажаю у 71 рік побачити життя у новому світлі, у новому форматі, де бажань буде море, планів мільйони, а енергії хоч греблю гати. Нехай здоров’я буде міцним, щоб навіть ураганом його було не підім’яти!

Бажаю в 71 рік не втрачати жодної можливості у житті. Нехай щастя завжди поруч крокуватиме, слідуватиме за Вами і вестиме за собою удачу нескінченну і величезний успіх. Пам’ятайте, що вас дуже люблять.