Дорога сестричка, твій брат тебе щиро вітає з днем ​​народження. Мила, бажаю тобі зоряного неба бажань та яскравого сонця любові, ніжного вітру натхнення та високих хвиль щастя. Будь любима, красива, добра, весела, успішна та неповторна.

Дорога сестричка, моя іменинниця! Як брат хочу привітати тебе, а також побажати радості, добра, веселощів та більше приводів для доброї посмішки! Нехай ти завжди будеш здоровою, бадьорою, повною позитиву. Нехай у тебе буде великий запас сил та енергії!

Дорога сестро, твій брат щиро вітає тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі виблискувати, як яскрава зірка на небі, блищати успіхами і вражати всіх своєю пишністю, бажаю безперечної удачі на твоєму шляху, вірного щастя та любові.

Дорога моя сестричка, твій брат вітає тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі, люба, щоб ти завжди була такою ж красивою, доброю, цікавою, веселою та чудовою, успішною, коханою, неймовірно щасливою та незрівнянною.

Дорога моя сестричка, твій брат вітає тебе з днем ​​народження. Хочу тобі побажати кружляти просторами життя, наче небесна ластівка, насолоджуючись кожною миттю щастя і отримуючи радість від сонячного світла та легкого подиху ніжного вітерця.

Брат за сестру стоїть горою, будь-кого в порошок зітру, якщо тебе скривдять. Вітаю, мила, з днем ​​народження та бажаю соковитих касок життя, насичених емоцій, різноманіття інтересів та захоплень. Будь неземною красою, чиєюсь мрією та самою досконалістю.

Мила сестричка, брат вітає тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі, люба, красивих ідей та яскравих захоплень життя, веселих пригод та радісних подій, барвистих емоцій та чудових друзів, справжнього щастя та великого кохання.

Мила сестро, твій брат вітає тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі від щирого серця осягати великий успіх у житті і пізнавати світле щастя, вірити в свою мрію і втілювати свої бажання, дружити з удачею та везінням, щиро кохати і бути коханою.

Мила моя сестра, вітаю з днем ​​народження. твій брат бажає тобі чудових історій у книзі твого життя, цікавих оповідань та романтичних сюжетів, бажаю нескінченних рядків щастя, ніжних слів про кохання та велику надію душі.

Улюблену і пустотливу сестричку хочу привітати з днем ​​народження і як старший брат побажати бути набагато мудрішим, самостійнішим, справедливішим, впевненішим стояти на ногах нічого ні від кого не чекати, а сподіватися лише на себе!