Моя найдорожча сестричка, з днем ​​народження! Нехай цвіте твоя краса і дивує гостроту розуму. Нехай радість, щастя, натхнення та любов, крокують з тобою нога в ногу. Здоров’я тобі, виконання бажань та здійснення всіх задуманих планів!

Мила сестричка, настав день твого народження. Бажаю, щоб доля нагородила тебе тільки золотими нагородами, нехай щастя м’якою ходою наближається до тебе. Нехай дорога життя буде усіяна квітами радості та щастя.

Мила сестро, ти не просто рідна людина для мене, а й мудрий порадник, вірна подруга та цікавий співрозмовник. Бажаю тобі справжнього жіночого щастя, сімейного благополуччя, материнської радості, багатства та удачі.

Мила моя, сестро. Завжди, але особливо цього дня я бажаю тобі найкращого. Нехай життя тобі благоволить. Будь дуже щасливою завжди!

Улюблена моя сестро, з днем ​​народження! Хочу побажати, щоб ти була завжди щасливою, щоб поряд був той, хто любить тебе ще більше, ніж я. Будь такою ж красивою, жіночною, гармонійною, дуже цікавою та доброю. Люблю тебе, моя сестричка.

Найкраща моя сестро, з днем ​​народження тебе! Щастя, радості, любові, хай усі збудуться мрії! Позитивного настрою та душевного спокою! Будь ти вічно молодою, завжди здоровою, пустотливою! Дуже світла людина, ти моя сестра навіки!

Як чудово привітати свою старшу сестру з днем ​​народження! Нехай життя буде прекрасне твоє! І будинок буде сповнений радості, тепла та затишку. Здоров’я міцного та яскравих моментів. Нехай усі світлі плани виконуються.

Бажаю менше в житті прикрощів, не приймати все близько до серця. Бажаю любити та берегти себе. Бажаю вірних та добрих людей у ​​твоєму оточенні. Будь щаслива та здорова!

Дорога старша сестро, з днем ​​народження! Я бажаю тобі нових можливостей, більше добрих друзів та примноження всіх благ. Також хочу, щоб ти завжди була здорова. Вітаю!

Дорога моя, будь здорова, щаслива, завжди радісна і на позитиві! Ти як сонечко, висвітлюй усе на своєму шляху і ніколи не сумуй. Нехай ніхто не заздрить і не бажає тобі поганого. З Днем народження!