Мила моя сестричка, зі святом, з днем ​​твого народження! Дякую тобі, мій рідний чоловічку, за твою неповторну доброту, за твою щирість, за твою турботу та розуміння. Ти найкраща у світі сестра!

Улюблена моя сестричка вітаю тебе з днем ​​народження і хочу сказати тобі сьогодні, що рідніша і дорожча за людину в мене немає! Хочу побажати тобі трепетного щастя, щирості та вірності, а ще любові та ніжності!

Рідна, кохана, хочу побажати тобі усмішок і щастя тобі щоденних, справжніх друзів поряд, щоб у душі не згасав вогник, ти найкраще — пам’ятай завжди про це! Я люблю тебе більше життя і завжди буду поряд!

Рідна моя сестричка, сьогодні ти стала старшою і мудрішою. Нехай турботи та смутку обходять тебе стороною. Нехай твоє серце буде сповнене любов’ю, а твої очі завжди світяться щастям та теплом. Я люблю тебе і завжди підтримаю у будь-якій ситуації.

Вітаю, моя рідна! Кожен твій новий день нехай осяє променями не тільки сонця, а радості, добра, розуміння та усмішок. Нехай на твоєму життєвому шляху тільки найщиріші люди зустрічатимуться, а сльози ніколи не заблищать на твоїх очах від горя.

Дорога моя ріднулечка, з днем ​​народження! Від щирого серця хочу побажати тобі ніколи не сумувати, бути сильною і сміливою, проходити всі складнощі з високо піднятою головою і бути завжди на хвилі успіху! Ти — цілеспрямована, мудра, неймовірна душа людина, і в тебе все вийде! Люблю тебе!

Ненаглядна моя сестричка! Вітаю тебе з днем ​​народження і хочу побажати найстійкішого добробуту. Буду завжди поряд, і разом ми прорвемося крізь будь-які випробування долі. Я готова поділити з тобою всі радості та смутку.

Сестричко, частина душі моєї! Сьогодні ми святкуємо день твого народження! Я вітаю найкращу сестру у світі! Бажаю всіх можливих благ, постійного відчуття щастя, краси та яскравої палітри яскравих почуттів! Нехай увесь світ буде твоїм!

Моя кохана, моя люба, сестричка! Я поділяю з тобою твою чудову дату. Ти найближча мені людина. Я хочу, щоб ти була дуже щаслива щодня. Дякую, що ти завжди поряд. Знай, що я завжди прийду тобі на допомогу!

Сестричка, найдобріший і ніжніший чоловічок і моя найкраща подружка, з днем ​​народження тебе, рідна. Бажаю суцільного везіння, океану кохання та несказанного щастя. Нехай очі завжди сяють гарним настроєм, а краса та чарівність будуть нескінченно чудові!