Кохана сестричка, з днем ​​народження! Бажаю, щоб ти була щасливою, світилася вся зсередини, випромінювала радість, позитив. Нехай у твоїм житті зустрінеться велика, щира, добра любов і вкраде все твоє серце. Люблю тебе.

Улюблена сестричка, нехай увесь світ крутиться навколо тебе — такої розумної та красивої, цікавої та доброї дівчини. Нехай між дорогою до успіху та тріумфом буде невелика відстань, а ти на вершині життя будеш найщасливішим переможцем. З Днем народження!

Улюблена сестричка! Бажаю бути здоровою, реалізації, успішною роботою. Завжди досягай бажаного. Кохай і будь кохана.

Улюблена моя сестричка, з днем ​​народження тебе! Бажаю стати найщасливішою, найулюбленішою та найбажанішою. Нехай твоє внутрішнє світло ніколи не тьмяніє, а зігріває всіх, хто тобі дорогий. Ти в мене найкраща. Зі святом!

Улюблена моя сестричка вітаю тебе з днем ​​народження! Залишайся завжди такою ж відкритою, товариською, лагідною, веселою та вразливою. Бажаю тобі здоров’я, жіночої краси, творчого розвитку та розкриття, а ще ніжності та наївності.

Бажаю завжди і в усьому залишатися людиною, любити свою справу і ніколи ні про що не шкодувати!

Дорога сестричка, ось і настав твій день! Нехай він пройде весело і буде сповнений радості. Ти найповніша для мене людина, бажаю тобі всього найпрекраснішого і найдобрішого!

Дорога моя сестричка, з днем ​​народження тебе вітаю! Тільки радості та щастя бажаю, здоров’я та достатку. Залишайся молодою та красивою.

Добродушна сестричка, з днем ​​варення! Бажаю бути благодушною, м’якосердою, милостивою, лагідною, люб’язною людиною. Нехай кожну мить дарує тобі відвертих посмішок, чесних людей, приємних емоцій, бомбардного настрою. Ти мені дуже дорога!

Цього дня і завжди, я хочу побажати тобі багато щастя, усмішок, добра, тепла, захоплених поглядів. Нехай тебе обдаровують букетами, подарунками, компліментами не лише у твій день народження, а й 365 днів на рік, бо ти найкраща сестра на всьому світі!