Ваше життя з кожним роком стає більш насиченим. Ви стаєте тільки молодшим і красивішим. Бажаю залишатися такою ж прекрасною і наповнюватися фарбами з кожним днем ​​дедалі більше.

У твоє свято бажаю тобі стати володаркою магнетичної сили, яка легко притягне до тебе надійного чоловіка, збільшить грошовий потік, що надходить, примножить твою красу і чарівність.

Будь як персик — такою ж соковитою та смачною. Будь як квітка – такою ж красивою і пахучою. Будь як алкоголь — такою ж дорогою та коханою. Будь як повітря — так само потрібним і необхідним.

Якби ти була машиною, то, напевно, такою ж розкішною і привертаєш загальну увагу, як Бентлі. Нехай на трасі під назвою «Життя» тобі зустрічаються тільки зелені світлофори, мчи зі швидкістю світла до своєї мрії!

Дорогуша, вітаю тебе! Бажаю, щоб кішки на душі не шкрябали, кури грошей не клювали і щоб поряд завжди був гідний кавалер! Залишайся такою ж прекрасною і квітучою, як цього щасливого дня. Всього тобі найкращого!

Дорога, ти вбиваєш своєю красою і здобуваєш силу у слабкості; ти поглядом зачаровуєш і голосом зачаровуєш. У тобі все через міру, все через край. Богині не бажають, до неї звертаються із проханням. Я дуже тебе прошу, благаю: не міняйся! З Днем народження!

Дорога, з днем ​​народження! Ти приголомшлива та феєрична жінка. Бажаю бути щасливою, легко обходити гострі кути і отримувати бажане. Радуйся красою, блискучою чарівністю і з великою силою, як чарівний магніт, притягуй до себе щастя та любов!

Дорога, нехай твоя краса в день народження засліплює, нехай посмішка твоя окрилює, нехай доля не скупиться на подарунки, нехай свято твоє буде найяскравішим. Бажаємо, щоб ти завжди була для оточуючих джерелом радості!

Як кажуть, прапорщики та жінки віку не мають. Тому бажаю Вам завжди залишатися такою ж молодою, сліпуче красивою та розумною, королевою життя та кохання! Довгих та щасливих років Вам.

Дорога! Сьогодні тобі особливий день: народилася чудова, весела людина — ти! Нехай новонароджена буде дуже щаслива, красива і задоволена своїм життям! Квіти, посміхайся, сяй, прикрашаючи та висвітлюючи собою всесвіт!