Це чудово: зараз ти святкуєш свій день народження, а незабаром відзначиш народження своєї дитини! Бажаю тобі і твоїй дитині здоров’я, сили духу та гарного настрою. Адже що ще потрібно мамі та її малюкові для щасливого дитинства?

Сьогодні ти зустрічаєш свій день народження не одна. Твоє маля — найкращий подарунок, яким тебе нагородила доля. Будь здорова, щаслива та терпляча. Нехай на тебе чекають лише хвилини радості від майбутніх досягнень твого карапуза!

З Днем народження! Бажаю тобі здоров’я та багато сил. Щоб ти швидше зустрілася зі своєю дитиною. Швидких сутичок та легких пологів. Щастя вашій родині.

З Днем народження! Бажаю тобі безмірного терпіння, сімейного затишку та найшвидшого прискорення, стільки очікуваної події. Нехай маленьке диво народиться здоровим і міцним немовлям, і ваше життя набуде головного сенсу та надихає на нові ідеї.

З Днем народження! Бажаю весело проводити час, бути у центрі уваги. Кохання та везіння у всьому. Нехай усі бажання виконуються і скоріше світ з’явиться маленький скарб.

Чарівну жінку вітаю з днем ​​народження! Побажати хочу, щоб життя, яке ти носиш, привнесло до твоєї долі величезну радість, торжество, захоплення, ніжність і доброту! Будь здорова, умиротворена і дуже щаслива!

Вітаю. Нехай життя буде яскравим, а дитина народиться міцною, не хворіє і буде здоровою, щоб усе життя було гордістю, опорою, досягало успіхів. Бажаю життя безтурботного, ночей спокійних, а бажань, що збуваються.

Вітаю з днем ​​народження, люба! Ти скоро станеш мамою, отже, щастя в тебе буде. Тому побажаю тобі міцного здоров’я, сил, добробуту, турботи та любові рідних, радісних та веселих моментів у житті.

Вітаю з днем ​​народження, жінка, у чиїх очах надія та ніжність, у чиєму серці щастя та любов. Ти скоро станеш мамою, а тому тобі й побажаю міцних сил та доброго здоров’я, легкої вагітності та чудових моментів в очікуванні свого дива.

Вітаю з днем ​​народження чудову вагітність! Бажаю майбутній мамі та її крихітці неземного щастя та відчуття радості, світлих емоцій та веселих прогулянок, повітря кохання та міцного здоров’я, благополуччя родини та достатку в будинку.