Будьте щасливі у свій день народження та завжди! Нехай доля береже вас від бід та печалі. Бажаю, щоб ваше життя складалося з безлічі приємних моментів, а удача стала вірною та невідступною супутницею.

Для моєї знайомої я побажаю здоров’я в тілі, краси в душі, втіхи в серці, радості в очах, світлих думок у голові, великої удачі в руках і успішних днів у житті. З Днем народження.

Захоплювати однією тільки своєю появою, змушувати завмирати від одного слова, наказувати помахом вій і вирішувати долю однією своєю посмішкою. Бажаю всього цього в твій законний день і на все життя. З днем ​​народження, іменинниця!

Цього чудового дня, в твій день народження, я бажаю тобі стовідсоткового щастя та успіху, тисячі причин для радості та сміху, мільйони червоних троянд та сповнених бажань! І нехай щодня перетворюється на диво, казку, велику удачу!

Цього прекрасного дня бажаю щастя з голови до ніг та міцного здоров’я від п’ят до кінчиків волосся. З Днем народження. Нехай цей вік стане захоплюючою часом нових перемог, успіхів, романтичних історій та великих успіхів.

У такий особливий день, у день народження я бажаю якнайбільше добрих поглядів навколо тебе. Нехай щодня стають дійсністю твої мрії, твої сміливі фантазії. Святкуй на здоров’я!

Мила, я вітаю тебе з днем ​​народження і бажаю тобі завжди бути на висоті, душевній гармонії, надзвичайного оптимізму та ніжності! І нехай завжди тобою притягується тільки позитивне, що породжує ульотні враження та спогади.

Мила, з днем ​​народження! Нехай кожну мить дарує тобі посмішку. Бажаю величезних успіхів у кар’єрі, гармонійному особистому житті та багато приємностей. Нехай все виходить так, як хочеш. Бажаю жити, ні в чому не відмовляючи!

Краси бажаю неземної, щоб чарувала вона серце і пестила погляди. Нехай щороку буде бажаним, а зморшки будуть лише від усмішок. Щастя бажаю, щоб ніколи не випити до дна.

Чудову жінку, добру знайому, вітаю з днем ​​народження. Нехай буде зірка життя яскравим і щасливим, нехай на шляху буде багато успіхів і перемог, нехай щодня приносить чудовий настрій і радість, нехай душа завжди співає та випромінює добро.