Від щирого серця вітаю чудову жінку з днем ​​народження. Щиро бажаю радісних свят душі та захоплюючих занять, гарної пенсії та чудових ідей, моментів щастя та добрих подій, кохання рідних та поваги оточуючих.

Від щирого серця вітаю добру і милу жінку з днем ​​народження! Побажати хочу відмінного здоров’я та гармонії душі, поваги та любові рідних, благополуччя у житті та світлого щастя, гарної пенсії та веселого настрою.

Чудову жінку від щирого серця вітаю з днем ​​народження. Я Вам бажаю інтересів до душі та корисних справ, веселого настрою та добрих вчинків, великої пенсії та міцного здоров’я, сімейного щастя та радісних свят.

Вітаю чудову, добру, милу, чудову та щиру жінку з днем ​​народження. Бажаю не нудьгувати на пенсії і завжди займатися справою до душі, бажаю веселих посиденьок з рідними та друзями, бажаю цікавих ідей та бравих задумів, бажаю чудового здоров’я та гарного настрою.

З днем ​​народження вітаю Вас від душі і хочу побажати прекрасного самопочуття, відмінного здоров’я, незгасаючого блиску радості в очах, колишньої чарівності душі, постійного збільшення пенсії та постійного перебігу щастя життя.

Вітаю з днем ​​народження! Хочу побажати стандартних речей: щастя, здоров’я, статку. Але щастя такого, щоб сяяли очі. Здоров’я такого, щоб бігати зеленою травою і не переживати за задишку. Достатку, щоби на пенсії сидіти на березі власного моря! Нехай усі мрії здійснюються, а гроші в кишені поповнюються!

Нехай на пенсії не доводиться нудьгувати, нехай душа співає від щастя, нехай чудовий буде кожен новий день. Вітаю з днем ​​народження і бажаю продовжувати писати історію свого життя з оптимізмом молодого дівчиська і водночас із мудрістю зрілої жінки.

Вітаю із днем ​​народження прекрасну жінку. Бажаю вічної краси та багатства внутрішнього світу, бажаю цікавих занять та веселих захоплень, бажаю відмінного здоров’я та радісного настрою, доброти душі та чудової удачі, бажаю не нудьгувати на пенсії та бути задоволеним своїм життям.

Вітаю з днем ​​народження та побажати цього щасливого дня хочу міцного здоров’я та світлих надій, привітних зустрічей та теплих слів, душевних розмов та цікавих занять, своєчасної пенсії та високого достатку.

Поздоровляю з днем ​​народження милу жінку. І нехай деякі справи залишилися осторонь, і нехай Ви вже на пенсії, я все ж таки бажаю постійно знаходити цікаве заняття для своєї душі, ніколи не залишатися в тіні щастя та успіху, завжди створювати навколо себе атмосферу свята та радості, наповнювати своє життя добрими почуттями. та позитивними емоціями.