Нехай у цьому віці ніщо не зупинить струснути старовиною, щоб зморшки робили солідніше, а сивина давала переваги у житті. Нехай досвід не дасть наступати на граблі. Вітаю!

Півстоліття прожито успішно, але не згасне нехай Ваш запал і жар, бажаю до цілей своїх прагнути, як рятувальник на пожежу, бажаю бадьорості та світла, великої удачі та любові, щоб у житті не було жодної заборони, щоб було все успішно та красиво селяві .

Вітаю з півтинником і побажаю від душі не виживати з розуму з роками і залишатися «міцним горішком», зберігати дух молодості та веселощів, проявляти себе у житті неймовірним оптимістом та неповторним артистом.

Вітаю з полтинником і щиро бажаю, щоби не в’янув оптимізм і радував реалізм, щоб серце співало, а душа веселіла, щоб у житті був достаток і успіх, щоб вічне щастя було без перешкод.

Вітаю із 50-річчям! Бажаю, щоби роки йшли тобі тільки на користь, доведи, що в порохівницях ще дуже багато пороху і нехай всі навколо добре заздрять!

Вітаю з 50-річчям і щиро бажаю у свій півтинник виглядати і почуватися в 50 разів краще, ніж активна та весела молодь. Бажаю працювати – ух, залишатися ще – ого-го, відпочивати завжди – ах, і жити – просто вау!

У 50 починається лише молодість. Давай веселитися, кутити, ловити кожну щасливу хвилинку. Нехай море пестить наші підтягнуті тіла легкими хвилями, а сонце гріє нашу ніжну шкіру своїми лагідними променями!

Вітаю з полтинником життєвих років і від душі бажаю в полтос свій виглядати шикарно, так само хвацько долати будь-яку брехню життя. Бажаю врубати на повну звук радості та щастя, бажаю творити, витворяти та купу бабла збирати для всіх своїх ідей, мрій та офігальних бажань.

Хтось скаже, що півтинник – проста монета, але ні. Полтинник – велика дата, коли ти досяг певної точки мудрості, впевненості, гордості та щастя в особистому житті. Від щирого серця вітаю з ювілеєм. Бажаю забути про всякі принципи, забобони та забобони, бажаю щасливим дельфіном купатися у морі свят та радісних зустрічей. Будьте здорові, живіть багато, але з розумом!

У твій півтинник від душі бажаю як і раніше бути на першому місці, відчувати кохання другої половинки, з кожним днем ​​загадувати по три бажання Золотій Рибці, посилати всіх недоброзичливців на всі чотири сторони, знаходити веселі пригоди на свою п’яту точку, мати шосте почуття і на свої сім бід завжди знаходити легку і просту одну відповідь.