Дорогий брате, у свої 50 ти, як і раніше, молодий душею, спортивний, підтягнутий, чарівний і бадьорий, вражаєш своїм оптимізмом і тверезим поглядом на життя, дивуєш молодістю душі. Збережи та примнож все те, що маєш.

Брате, з 50-річчям! Нехай кожен новий рік у житті твоїм, приносить задоволення, нові злети та перемоги, залишає приємні та теплі спогади і дарує віру у найкраще. Бажаю бути коханим і ніколи не здаватись.

Брате, з 50-річчям! Насолоджуйся своїм віком, люби кожен момент, люби себе та вір у те, що тобі все під силу. Звичайно ж, залишайся таким самим світлим, добрим, чуйним. Поруч нехай друзі будуть вірні, які не зрадять.

Любий брате, сьогодні вітаю тебе з ювілеєм — із твоїм 50-річчям! Побажати тобі хочу бравого здоров’я та надзвичайних життєвих сил, веселощів душі та доброго успіху, сімейного блага та достатку в домі, успішного досягнення цілей та великих перемог.

Улюблений брат! Вітаю тебе з великою датою – 50-річним ювілеєм! Ти пройшов довгий життєвий шлях з гідністю, моя повага до тебе безмірна. Ми не завжди ладнали, будучи дітьми, проте згодом стали розуміти один одного і допомагати, коли це дійсно потрібно. Ти мені дуже дорогий, цього дня я бажаю тобі отримати все, що ти хочеш сам. Важливо, щоб підсумки, підведені тобою цього дня, тішили тебе, змушуючи пишатися собою. З ювілеєм!

Дорогому, коханому та рідному братові сьогодні 50. Вітаю від щирого серця. Братику, нехай твоє життя тече повільно і спокійно, нехай будуть у ньому і радості, і успіхи. Бажаю бути завжди і всім задоволеним, і пам’ятай, що життя наше продовжує сміх. Усміхайся, не сумуй і будь щасливий.

Любий мій брате, я вітаю тебе з 50-річчям. Здавалося б півдорозі пройдено, але не варто цьому вірити. Нехай твоя душа літає вільним птахом, нехай жваво, немов у юності, б’ється твоє серце. Бажаю тобі бути шанованою та чесною людиною, бажаю з натхненням зустрічати кожен світанок, бажаю з великою радістю та любов’ю приймати гостей у своєму домі.

Дорогий мій брат, тобі сьогодні 50, але ж це не привід для смутку. Попереду ще багато доріг та щасливих подій. Попереду на тебе чекає безліч чудових ідей. Бажаю тобі, братику, впевнених життєвих сил, незгасного ентузіазму, процвітання у діяльності, добробуту та щастя у твоєму домі.

Дорогий братику, з ювілеєм тебе! Ти пройшов першу половину життєвого шляху гідно і щасливо, то нехай друга буде такою ж успішною. Продовжуй осягати мудрість буття та радість спілкування з рідними людьми, з добрими друзями. Цінуй кожен свій день, і нехай у твоїй долі буде ще чимало щасливих подій, цікавих подорожей, чудових зустрічей, кохання, натхнення, сили та краси. Будь щасливим, з днем ​​народження!

Дорогий брате, час невблаганно наближав, і ось уже, нарешті, наблизив нас до цієї урочистої та значущої дати — твого півстолітнього ювілею. 50 років тобі сьогодні – багато це чи мало? Багато, якщо підрахувати, скільки потрібних, корисних і добрих справ ти зробив за ці роки, зі скількома хорошими людьми пов’язала тебе доля, скільки ти побачив місць і скільки цікавого дізнався. Мало — бо так багато ще попереду! Я бажаю тобі не втрачати свою любов до життя і до оточуючих тебе людей, намічати собі нові цілі та успішно їх досягати, бути таким же бадьорим, красивим, усіма коханими. Будь здоровим і щасливим, з днем ​​народження!