Дорога сваха, вітаю тебе з 50-річчям! Бажаю мудрості, здоров’я, міцних сил, оптимізму, достатку, добра та любові. Бажаю, як і раніше, залишатися веселою, чарівною, цікавою жінкою. Бажаю затишку у домі, порозуміння у сім’ї, благополуччя у житті. Свахо, нехай тебе ніколи не залишає гарний настрій. Нехай з тобою завжди дружить удача.

Дороге сватя, вітаю з таким важливим ювілеєм: п’ятдесят! Це прекрасний вік, адже стільки всього досягнуто, і стільки ще попереду! Бажаю головного здоров’я, адже без нього нікуди! Нехай здійснюються мрії, рідні та близькі люблять усією душею, а успіхи та гроші тільки примножуються!

Свахо, з ювілеєм 50 років тебе! Бажаю, щоб вік не став на заваді твоїм бажанням і можливостям, а також купайся в морі кохання, обожнювання та успіху!

Сваха, із 50-річчям! Нехай роки наповнюють твоє життя ще більшим змістом, який даруватиме тобі почуття щастя, відчуття важливості та потреби. Бажаю яскравих моментів, кохання та безмежного розуміння абсолютно у всьому.

З ювілеєм, сваха! У свої 50 років ти така ж ніжна, яскрава та дивовижна, а в серці стільки тепла та доброти, що вистачить на всю планету. Будь так життєрадісна, незрівнянна і харизматична!

Вітаю, сваха, з почесним ювілеєм! Нехай 50 років стануть лише досвідом та цифрою у паспорті, яка ніяк не засмутить. Бажаю і далі серця зводити, щастя будувати, кохання творити. Будь щаслива!

Вітаю з ювілеєм 50 років, моя люба сваха! Бажаю тобі ще довгих і щасливих років життя, щоб усі грози та бурі обходили стороною, а щастя, удача та міцне здоров’я стали твоїми супутниками!

Дорога сваха, з 50-річчям! Бажаю вам цвісти та пахнути, отримувати компліменти та ловити захоплені погляди! Будьте щасливі, здорові, благословенні!