Кумуся, вітаю тебе із 50-річчям. Бажаю в цю пору бути мудрою та розкішною, щасливою та красивою, веселою та розважливою, чарівною та незрівнянною жінкою. Кума, нехай усі біди, хвороби, заздрощі та невдачі обходять тебе десятою стороною. Нехай все в тобі і в твоєму житті буде чудово та чудово. Бажаю багато щастя, грошей та кохання.

Люба моя кумуся, вітаю тебе з 50-річчям. Бажаю тобі прекрасного настрою, благополуччя та міцного здоров’я, поваги та розуміння оточуючих, вірної любові в серці та удачі в будь-яких справах, невимовної радості та великого щастя.

Дорога кумушка, вітаю тебе з твоїм 50-річчям. Бажаю стати не старшими, а дорослішими. Бажаю почуватися як і раніше юною та щасливою. Бажаю залишатися мрійливою та щирою. Бажаю любити, сподіватися та вірити. Кума, здоров’я тобі та 50 відтінків радості на кожен твій день.

З 50-річчям, кумушка. Бажаю, щоб тобі завжди було 18, щоб цей ювілей лише додав сил, бадьорості, натхнення та життєвих благ. Кума, не надумай хворіти і завжди залишайся біля штурвала свого корабля, що йде по курсу успіху та щастя.

З 50-річчям, кумушка. Бажаю тобі, моя золота, достатку та щастя, гармонії душі та виправдання всіх добрих твоїх надій. Нехай у 50 не буде ні тривог, ні розчарувань у серці, нехай у твоєму житті завжди панує удача та любов.

Кумуся, вітаю тебе з 50-річчям і бажаю, звичайно ж, бути, як і раніше, щасливою душею, молодою серцем, сильною вдачею і чудовою собою. Кума, бажаю щоразу доброго ранку, веселого дня та розслаблюючого вечора.

Кумасик мій золотий, вітаю із твоїм 50-річчям. Бажаю тобі мелодії життя на оптимістичних та радісних нотах, рівної дороги та добрих людей на шляху, сімейного щастя тобі, люба, та невимовної радості, поваги, кохання, удачі та гарного настрою.

Кумо, вітаю тебе із 50-річним ювілеєм! Бажаю, щоб твій дім був повною чашею! Величезного кохання та постійної турботи, хороших друзів та постійного відчуття тепла та умиротворення! Будь красива, щасливою та найнеобхіднішою!

Дорога моя кумушка, з 50-річчям тебе. Бажаю в 50 бути юною та красивою, мрійливою та доброю, чарівною та веселою. Нехай цей вік буде придатним для щастя, радості, успіху та любові. Здоров’я тобі, кума, багатства та гармонії.