У твоєму віці просто безглуздо шукати мінуси, бо у 70, навколо одні плюси. Ти мудрий і розумний, ти вільний від роботи, ти вільний робити, що хочеться, і ніхто тобі не указ. Ти гарний і молодий, нехай тільки душею, ти активний і бадьорий, нехай тільки в думках. А найголовніше, що з тобою безпечно і не страшно йти, твій пісочок посипає слизькі місця і навіть взимку не страшно впасти. З днем ​​народження, мій улюблений, вічно молодий, прекрасний і привабливий дідок. Люблю тебе, щастя, здоров’я та удачі тобі!

Тобі сьогодні сімдесят, а значить, настав час здійснити те, що відкладалося в довгу скриньку! Головне — міцне здоров’я, позитивний настрій та близькі люди поряд! Бажаю тобі наповнювати своє життя щастям, добром та позитивними емоціями!

Нехай ці 70 років принесуть запал і енергію, щоб старість не нагадувала про себе скрипом у колінах та болях у попереку. Бажаю бігати, стрибати і радіти життю, наче нуль у цій цифрі зайвий.

Вітаю із 70-річчям. І, оскільки Ви вже зовсім доросла людина, бажаю завжди, скрізь і всюди мати можливість робити те, що подобається, сміятися від душі, працювати тільки тоді, коли буде натхнення, ледарити тоді, коли все набридне. Бажаю частіше посміхатися та відчувати душею себе поетом. Нехай яскраві фарби життя не тьмяніють, нехай Вами, як і раніше, править любов!

Вітаю з 70-річчям і щиро бажаю їсти все, що смачно, робити все, що подобається, спати, скільки хочеться, веселитися, коли серце того вимагатиме і при цьому завжди залишатися при повній бадьорості. Нехай 70 років відкриють нову епоху віку без зайвих обов’язків, але з повними правами на щастя та балдеж.

Бажаю, щоб у «юні» 70 років тиск був у нормі, не було жодного ревматизму та песимізму, щоб серце не кололо, а лише любило, щоб душа не хворіла, а лише раділа. Вітаю із ювілеєм! Нехай у житті буде ще багато щасливих днів календаря, а також чудових історій.

Дорогий наш Ювіляре, тобі ще не вік, але ти стрімко наближаєшся до нього, з чим тебе щиро вітаємо! Нехай життя закрутить тебе в буреві бурхливих емоцій від дискотек, де всім за 70 років! Отримуй багато жарких поглядів від протилежної статі, насолоджуйся своєю свободою!

Нехай 70 років стануть тобі молодістю, яка подарує енергії та злетів. Попереду нехай чекають пригоди, від яких захоплює дух, а старість минає, навіть не вітаючись. Будь людиною, хто своїм здоров’ям буде хвалитися, а фізичною формою викликати захоплені зітхання!