Подруго, з ювілеєм! Навіть у свої 70 років ти той самий яскравий вогник, який заряджає позитивом, щастям і дарує любов і тепло. Будь поряд ще довгі роки, щоб разом ми пройшли ті пригоди, про які мріємо.

Подруго, з днем ​​народження тебе, з ювілеєм 70! Будь як міцний горішок, не хворій, живи ще довго і найголовніше – в достатку і щасливо!

Подруга, із 70-річчям! Залишайся такою ж світлою та легкою, щоб ніколи не була самотньою і не чула слів образливих. Нехай ювілей приносить лише посмішки, а щастя завжди поряд залишається, наче близька людина.

Моя люба, вітаю з ювілеєм! 70 років – чудовий вік. Будь такою ж гарною, красивою. Бажаю жити спокійно, не засмучуватись, радіти новому дню.

Шикарний ювілей у тебе сьогодні. Нехай так само шикарним буде і твоє здоров’я. Тобі вже є чим пишається, а тим більше ким. Тому тепер я бажаю тобі відчувати тільки неймовірні емоції, насолоджуватися прекрасними видами і бажано, щоб все це відбувалося в чудовій компанії!

З ювілеєм, моя подруго! У 70 років ти прекрасна, твої очі випромінюють тепло та світло, ласку та радість. Я бажаю тобі, щоб самотність ніколи не приходила в гості, щоб не відвідували душу туга та смуток, смуток та негаразди. Будь завжди найяскравішою зірочкою!

З ювілеєм 70 років, подруго! Здоров’я, здоров’я та ще раз здоров’я тобі. Живи ще довго, щасливо, благополучно і у великому сімейному коханні!

З 70-річчям, подруго! Очі твої нехай так само сяють, щоб юнацький вогник і запал ніколи в них не згасли. Нехай попереду чекає багато років щасливого і дивовижного життя, цікавого і такого різного.