Дорога, з 70-річчям тебе вітаю! Щастя, посмішок та сонця бажаю! Здоров’я відмінного, багато тепла, щоб життя дивувало і було гарне! Квітів, компліментів, уваги, добра, будь щиро рада, здорова, весела!

Люба, вітаю тебе з 70-річним ювілеєм! Тепла та уваги, радості, волі, щоб менше тривог і не знати зовсім болю! Здоров’я, дозвілля, комфорту, добра, щоб яскраво горіли у тебе очі!

Навіть у 70 років Ви примудряєтеся зберегти жіночність, накопичену мудрість, красу і чарівність. Нехай з роками множиться Ваше щастя, нехай тільки посмішки прикрашають дні, а родинні обійми зігріватимуть.

Навіть у 70 років Ви зберегли неймовірну ніжність, жіночність та красу. Нехай Ваш голос завжди буде щастям пронизаний, а в погляді читається впевненість і бажання жити, впізнавати, перемагати. Вітаю!

Ви прекрасні, Ви чудові, а в 70 років, дивлячись на Вас, хочеться безмежно милуватися, говорити найтепліші компліменти і просто насолоджуватися компанією. Нехай у житті все буде найкраще, а щастя не залишить. Вітаю!

Вітаю Вас із сімдесятим ювілеєм! Нехай усі Ваші справи йдуть на лад, мрії виконуються, а близькі залишаються поряд! Нехай Ваше самопочуття стає стабільнішим і кращим!

Вам сьогодні 70 років! Це не просто цифра — мудрість, величезний життєвий досвід. Я бажаю Вам зберігати юність душі. Нехай у Вас все виходить легко і просто, нехай рідні люди будуть завжди поруч, а здоров’я ніколи не підводить. З Днем народження!

Вітаємо Вас із 70-річчям. Нехай у день Вашого ювілею, отримайте величезну кількість побажань та поздоровлень від дорогих Вам людей. Будьте здорові, живіть довго та щасливо!

У ці сімдесят років бажаю тобі залишатися такою ж активною та оптимістичною жінкою, як і раніше! Нехай поряд з тобою завжди будуть люблячі діти та онуки! Нехай здоров’я не підводить, а пенсія лише зростає! Всіх благ тобі та величезного щастя!

Вітаємо Вас від щирого серця з красивою урочистою ювілейною датою, з сімдесятиріччям. Нехай не в’яне Ваша привабливість і не слабшає шарм, нехай удача та успіх будуть Вашими вірними супутниками. Бажаємо яскравих подій та зворушливих емоцій.