Бабуся, з 70-річчям! Нехай роки не беруть ніколи свого, а лише щедро дарують тобі все найкраще. Бажаю довгого, цікавого життя, щастя найнеймовірнішого та величезного, а посміхатися не переставай. Нехай грітимуть обійми коханих!

Бабуся, з 70-річчям! Нехай у серці величезному твоїм завжди горить яскраве світло, що веде по вірному шляху, нехай із життя не йдуть близькі тобі люди, а тебе завжди обійматимуть і говоритимуть добрі слова. Вітаю!

Бабуся, рідна, з ювілеєм 70 років вітаю! Жити тобі до ста років бажаю! Квіти без згасання, подарунки приймай, частіше гуляй у парку, на моря літай!

Бабуся, мені дуже хочеться бачити тебе ще довгі роки щасливою, здоровою, усміхненою кожного дня. Нехай навколо тебе будуть лише найщиріші люди, хто завжди обійме та скаже важливі слова. З 70-річчям!

Бабуся наша кохана, бажаємо тобі якомога більше посміхатися, багатіти, ніколи не старіти. Нехай радісних зустрічей буде величезна кількість, а низка приємних подій ніколи не завершується. Хай твій дім буде золотою чашею.

Бабуся кохана, вітаю тебе з 70-річчям! Хочу тобі побажати бадьорості та сил для подальшого проходження життєвого шляху. Будь завжди в хорошому настрої, з міцним здоров’ям, веселою душею і серцем, що любить. Бабуся, щастя тобі та благополуччя.

Бабуся, з ювілеєм! Бажаю тобі звичайно здоров’я, веселих і радісних днів. Щоб усі тривоги тебе покинули, і оточували тебе тільки твої рідні та близькі! Будь щасливою! Я дуже тебе люблю!

Бабуся, з ювілеєм тебе вітаємо. Тобі сьогодні 70 років, дуже шановна дата. Нехай роки йдуть, їх не вгамувати, але щастя з ними додається тільки більше. Нехай близькі безмірно люблять, надихають, нагороджують тебе своєю увагою та турботою.

Бабуся, вітаю тебе з ювілеєм – 70 років! Дарую побажань цілий букет! Гармонію у серці, душею розквітати, жити з повним бажанням, щастям дихати! Прекрасних миттєвостей, теплих днів, здоров’я, розквітів, привабливих доріг!

Бабуся, люба, з 70-річним ювілеєм! Нехай буде більше приводів для щастя і стороною обминають усі негоди! Ти частіше посміхайся і квітуй, від нас ти ніколи не йди! Здоров’я міцного, великого натхнення, ну і, звичайно ж, чудового настрою!