Без тебе мій світ не повноцінний, так самотньо на душі. Нехай час піде швидше, хочу знову тебе побачити

Без тебе світ не такий яскравий, сонце не таке лагідне, і моя душа не така щаслива. Лише поруч із тобою все змінюється. Я так сумую…

Сонечко моє, Як твої справи? У мене не дуже, бо без тебе мені самотньо і тужливо. А ще хочу сказати, що я тебе дуже люблю, Юність моя, життя моє!

Як же сильно я сумую за тобою. Мені потрібна твоя посмішка. Мені потрібні твої теплі обійми. Мені не вистачає наших розмов до душі. Мені погано без тебе.

Щодня далеко від тебе здається мені нескінченним. Час тягнеться дуже повільно. Я шалено сумую і з нетерпінням чекаю на нашу зустріч. Як же я люблю тебе!

Кожну вільну хвилинку я заплющую очі і сумую за тобою. Моє серце прагне тебе назустріч, і дуже скоро зустрінеться з твоїм.

Щоранку прокидаюся з думкою, що скоро побачу тебе, почую твій голос і ми, як і раніше, будемо разом. Я дуже сумую за тобою!

Ще один день пройшов без тебе і я дуже сумую… Згадую миті щастя, коли ми були разом і дуже чекаю на нашу швидку зустріч!

Якщо день починається без тебе, він не буде приємним, якщо я не чую твій голос мені тяжко, якщо я не відчуваю твоє дихання, я хвилююся. А простіше кажучи я шалено за тобою сумую!

Думаю, сумую, переживаю, згадую, томлюся, сподіваюся, замислююсь, чекаю та мрію. Просто сумую за тобою!