Улюблена моя подруга, я чекаю на нашу зустріч і сильно сумую за тобою. Без тебе — життя не те, що було раніше, з тобою у мене асоціюються лише найщасливіші моменти, швидше приїдь, як і раніше гаситиме і веселитиметься.

Як тільки ти їдеш, то мені одразу сумно і просто не по собі. Ти теж сумуєш, подружко, я відчуваю. Повертайся якнайшвидше до мене і я сильно – сильно тебе обійму.

Як не вистачає тебе, коли далеко! Моя підтримка, моя подружка сердечна, моя зірка ненаглядна, радість і опора моя. Дуже сумую за тобою! Бачиш так мене накрило…?

Як багато заспіваних пісень, як багато випито вина, як багато сліз із тобою пролили, як багато пліток ми обговорили з тобою, подруго! Іноді так хочеться повторити наші щасливі часи. Подружко, я сумую за тобою.

Як же я сумую за нашими прогулянками, витівками, нескінченними розмовами до душі. Дружба з тобою – одна з найцінніших речей у світі. З нетерпінням чекаю нашої зустрічі.

Як же я сумую за нашими задушевними посиденьками та бесідами, моя подруго! Сподіваюся, що колись настануть ті часи, коли ми знову зможемо бачитися частіше. Я так сумую за тобою. Так хочеться поговорити, поділитися секретиками та смішними історіями. Обіймаю тебе!

Як сумно без тебе, подруго. Мені не вистачає твоїх порад, підтримки. Щойно я чую новину, мені хочеться поділитися з тобою. Я хочу розповідати тобі про свої радощі та печалі, слухати те, про що бажаєш розповісти мені ти. Як шкода, що ти зараз не поряд!

Щомиті я думаю про те, як добре нам з тобою, подруго, як весело та спокійно. Ми не повинні ніколи розлучатися, адже нудьгувати так важко і неприємно. Повертайся скоріше, дуже чекаю на тебе!

Іноді можна нудьгувати навіть за тими людьми, які не так багато в житті твоїм означають, а за близькими це робити особливо важко. Так ось, подруго, ти для мене настільки близька, що розставання з тобою справжні муки. Сумую!

Дорога, подруго, я так сумую за тобою! Ти моє втілення ідей, гучних радощів, веселих обговорень! З тобою завжди цікаво, невимушено, кожен день сповнений яскравих емоцій! З нетерпінням чекаю зустрічі, насичені будні просто потребують тебе!