Дружина моя рідна, як же я скучив за тобою, нашим дітям, твоїм смачним пиріжкам. Коли мені стає зовсім самотньо, думаю про вас, і душа ненадовго заспокоюється. Я скоро приїду, і ми знову засинатимемо і прокидатимемося разом, зовсім поруч!

Дорога, мені погано без тебе. Тільки думка про те, що ти так далеко, наводить тугу в моєму серці. Мені не вистачає твоєї посмішки, твоєї веселості, твого позитиву. Скоріше б повернутися додому до тебе, моєї коханої дружини!

Дорога, далеко від дому мій світ зовсім втратив фарби, далеко від тебе мені стало зовсім сумно. Скоріше б уже настав час повертатися, хочу тебе міцно обійняти і нікуди не відпускати, хочу бути вдома та відчувати твоє тепло!

Дорога! Коли ти не поряд, мені важко. Сумую так, наче ми давно розлучені. Без тебе все негаразд. Життя стає сірим і нецікавим, порожнім і безглуздим. Тільки з тобою приходить відчуття радості та небувалого щастя. Люблю і сумую, люба.

Дорога моя дружина, моя неймовірна жінка, я шалено сумую за тобою, твоєму голосу, твоїй усмішці, твоєму запаху і твоїй нереальній енергетиці. Дуже хочу тебе обійняти якнайшвидше і поцілувати.

Дорога моя дружина, мені погано без тебе, я вже дуже скучив! Вважаю годинник до нашої зустрічі, коли обійму тебе міцніше, вдихну рідний запах волосся і цілу тебе всю!

Для мене життя зараз зупинилося, адже ми завжди були з тобою нерозлучні, але я не втрачаю надії на те, що скоро побачу тебе і носитиму на руках, ти моя кохана і неперевершена дружина!

Час, проведений без тебе, для мене просто катування. Навіть хвилини в розлуці з тобою тривають нестерпно довго. Я з нетерпінням чекаю на нашу зустріч.

Ось буває так, що без людини вже погано, що вже ніяк без неї. Дружина, ось не можу я, коли ти не поруч, а я так хочу притиснути тебе, міцно обійняти і більше не дозволити собі відпустити. Я сумую!

У нашому домі мені все нагадує про тебе, я сумую за нашим спілкуванням, проведенням часу, поцілунками та твоєю позитивною енергетикою, повертайся швидше до мене і більше ніколи не залишай мене так надовго!