Дорогий мій друже, мені дуже тебе не вистачає. Я згадую наші розмови з тобою, час, проведений разом. Мені завжди було з тобою дуже цікаво. Шкода, що зараз між нами відстань, але ти пам’ятай, що я завжди на тебе чекаю і думаю про тебе.

Дорогий друже, ти зараз далеко від мене, але настане час і ми обов’язково зустрінемося, я дуже за тобою сумую і чекаю, коли ми знову зможемо побачитися і поговорити до душі!

Дорогий друже, сумую за тобою і нашим божевільним проведенням часу! Чекаю на зустріч, щоб швидше надолужити втрачене і поповнити багаж спогадів нашими пригодами.

Звісно, ​​погано, що ти далеко. Але дякую, що зараз 21 століття і ми можемо все ж таки спілкуватися. Хочу тобі сказати, що щодня згадую, як ми проводили дні. Ти стільки разів мене виручав. Як ти там? Розкажи, як твої справи, що нового. Пиши мені.

Дорогий мій друже, сильно за тобою сумую і з нетерпінням чекаю на зустріч. Чекаю, коли побачу твою посмішку, чекаю нашого веселого проведення часу та постійного сміху, жартів та анекдотів. Нехай незабутніх моментів у нас буде набагато більше.

Як я сумую за тобою, мій друже. Сумую, що ми зараз не разом. Дуже сподіваюся на швидку зустріч. Нехай усе в тебе буде добре і чудово, друже мій!

Як же важко в словах свій стан описати, ця порожнеча тисне, з’їдає мене. Все всередині до тебе рветься, аби бути поруч, розмовляти, торкатися, бачити та відчувати. Як припинити ці муки? Я сумую!

Знаєш, друже, я сумую. Жаль, що зараз ми не можемо підтримувати спілкування на такому ж рівні, як і раніше. Бажаю тобі розібратися з усіма своїми проблемами і нарешті подолати ту відстань, що відділила нас. Спасибі тобі.

Друже, я тебе давно не бачив. Віро, ти змінився і я не впізнаю тебе під час зустрічі. Сподіваюся на швидку зустріч і філіжанку міцного чаю. Чекаю з нетерпінням.

Дружище, я так сумую за тобою, що не описати словами! Мені не вистачає твоїх порад та підтримки, жартів та розмов. Дуже чекаю на зустріч і сподіваюся, що вона буде швидкою.