Дорога моя друга половина, мій коханий і рідний, як же я за тобою скучила. Бути без тебе нестерпна мука, я ненавиджу розлуку, але сподіваюся ми скоро знову будемо разом. Люблю і сумую.

Навіть найбільша і найграндіозніша подія не замінить мені твоєї присутності в моєму житті. Кожної секунди я хочу перебувати з тобою поруч, тому розставання для мене так важко зрозуміти. Я сумую, коханий!

Час розлуки дозволив мені усвідомити, наскільки ти мені дорогий. Я постійно думаю про тебе і дуже чекаю на твоє повернення. Я так хочу тебе обійняти і більше ніколи не відпускати. Сумую, любий мій!

Коли кохана людина не поруч, а ти не можеш її обійняти, світ стає сірим і нудним. Я хочу, щоб ти поряд був, і я могла тебе обійняти, сказати про свої почуття і просто глянути у вічі. Сумую!

Вдалині від тебе я зрозуміла, як сильно я люблю, наскільки ти мені дорогий. Вважаю дні до нашої зустрічі і мрію поринути у твої обійми. Дуже дуже сумую!

Як прискорити час, як поквапити його, щоб скоріше ти повернувся. Я не хочу, щоб відстані нас нещадно розділяли, щоб час не кваплячись відміряв хвилини і години без тебе. Повертайся, коханий, я дуже сумую, коли ти не поряд.

Без тебе, коханий, нема щастя, весь світ ніби проти, а час не хоче йти, щоб швидше тебе повернути. Я сумую, що словами навіть не передати, адже з тобою поряд відчуваю себе живою та потрібною.

Як важко усвідомлювати, що цієї секунди тебе обійняти не можу і сказати, як потрібен і як любимо. Я все віддати готова, щоб побачити тебе, голос почути твій, любий мій. Я так сумую!

Без тебе сонце тьмяне, і все навколо непоказне та сумне. Мені самотньо, любий, хочу скоріше побачити тебе, тоді мій світ знову заграє фарбами. Дуже скучила!

Як довго триває час нашої розлуки. Мене ніщо не тішить, ніщо не радує. Нудно, сумно та самотньо без тебе, мій коханий. Повертайся якнайшвидше і міцно-міцно мене обійми! Чекаю!