З днем ​​весілля, любий мій дядьку. Бажаю щасливого сімейного життя без гучних сварок і дурних образ, бажаю розуміння та щирого кохання дружини, бажаю великих спільних досягнень та перемог на вашому шляху. Порада та любов вам, молоді, нехай буде у вашій родині мир та благодать.

З днем ​​весілля, любий мій дядьку. Бажаю стати добрим чоловіком, веселим татом, щасливим сім’янином. Бажаю жити в достатку і радості, бажаю розуміти один одного і підтримувати в усьому, бажаю разом мріяти про прекрасне і разом прагнути цих мрій. Порада та любов вам, удачі та здоров’я!

З днем ​​весілля, дорогий дядьку. Бажаю стати коханим і бажаним чоловіком, щасливим і зразковим сім’янином, вірним і впевненим головою своєї міцної, дружної та чудової родини. Бажаю, щоб не було терміну придатності вашого кохання і не було кінця вашої красивої історії.

Я бажаю тобі, дядьку, щоб на весілля найтепліші летіли побажання та найважливіші слова пролунали. Залишайся людиною, хто любимо, хто свою сім’ю оберігає і служить для неї прикладом та опорою, захистом та стіною!

З днем ​​весілля, дорогий дядьку. Бажаю, щоб кількість проблем у сімейному житті, а також розбіжностей та всяких сварок завжди дорівнювала нулю, бажаю, щоб до безкінечності прагнуло ваше щастя і з кожним роком прогресувало ваше кохання.

Від щирого серця вітаю з весіллям коханого дядька! Нехай сімейне життя не обтяжує, а тільки радує рік у рік! Бажаю господарську, яка розуміє дружину, до якої завжди захочеться повернутися додому після роботи!

Дядько, на весілля я бажаю тобі затишку сімейного, душевного та серцевого тепла, ніжності та пристрасних зізнань. Нехай завжди живе ваше почуття та розгоряється лише новим полум’ям. Вітаю!

З днем ​​весілля, любий мій дядьку. Від щирого серця бажаю щастя і достатку у вашому спільному довгому житті. Дядю, будь королем по життю, люби і бережи свою королеву, влаштовуй часті свята на своєму королівському дворі і даруй своєму королівству яскраві радісні моменти.