Хрещеник вітає вас з днем ​​вашого весілля. Дорогі молодята, милі голубки, бажаю вам незабутніх моментів щастя та вічного кохання, чудового настрою та сімейної радості, розуміння та поваги, достатку та благополуччя.

Дорогі молодята, приймайте вітання від хрещеника. Я вам бажаю довгих років, прожитих у радості та щастя, без гірких образ та бід. Нехай у вашому домі буде яскраве світло, затишок і тепло, бажаю щоб вам по життю було нудно і завжди щастило.

Милі мої, ваш хрещеник вітає вас з днем ​​вашого весілля. Бажаю від душі вам сімейного щастя та благополуччя у вашому домі, великих надій та світлих очікувань, великої удачі на спільному шляху та невгасаючої любові.

З днем ​​весілля, дорогі. Прийміть від хрещеника найкращі побажання для вашої молодої сім’ї. Нехай все у вас виходить, нехай ваші спільні мрії завжди збуваються, нехай у вашому будинку постійно буде свято, нехай у вашій родині ніколи не згасне вогнище кохання та достатку. Будьте справжнісіньким, величезним і вірним щастям один для одного. Гірко!

З днем ​​весілля, любі мої. Ваш хрещеник вам бажає достатку, щастя та затишку, гармонії, взаєморозуміння, спільних перемог. Нехай ваша сім’я стане найміцнішою і найбагатшою, нехай у вашому домі вічно буде свято, радість і захоплення. Кохання вам вічне, взаємне, вірне і непереможне. Гірко!

Вітаю з бажаною та радісною подією — з днем ​​весілля! Як хрещеник, хочу побажати багато любові і радості в сім’ї, що склалася! Нехай ваші почуття горять та зігрівають теплом одне одного. Нехай будинок буде повною чашею, наповнений гармонією статком та посмішками. Усього вам гарного, на довгі роки!

Дорогі молодята, ваш хрещеник щиро вітає вас. Бажаю міцного здоров’я вам обом та міцних сил, щоб ви змогли створити міцну родину та закласти міцний фундамент для спільного щастя. Любіть ніжно, прагнете разом, мрійте красиво та живіть радісно!

На весілля нехай звучать теплі слова, а добро і щастя в стінах буде вічно ваших. Ніколи нехай сварки не розлучають, а всі розмови будуть про кохання, трепет і турботу. Ви найпрекрасніша родина, яка тепер прикрашає світ.