Племінник вітає молодих та дарує теплі слова зі щирими побажаннями. Будьте по-справжньому щасливі, взаємно любіть і вірте один в одного, будуйте свою сім’ю з якісних і міцних матеріалів — а саме з ніжності, турботи, довіри, надії, поваги, порозуміння, радості та блага, щоб ніхто і ніколи не зміг її зруйнувати .

Дорогі мої, я вітаю вас із днем ​​весілля. Бажаю нескінченної, як чумацький шлях кохання. Бажаю, величезних, як всесвіт пристрастей та ніжних романтичних ночей. Любіть, цінуйте, і крокуйте життям пліч-о-пліч. Будьте один одному завжди опорою та тихою гаванню, куди завжди можна причалити та відпочити від суєти життя.

Я, як племінник, по-сімейному і від щирого серця хочу побажати, щоб між вами не було перешкод, щоб союз, що скріпили своїми клятвами, став найщирішим і найміцнішим, а слова ніколи не порушили свого!

З днем ​​весілля, любі мої. Прийміть від племінника щирі побажання любові та щастя, миру та здоров’я, радості та блага, удачі та достатку. Нехай ваша сім’я росте і процвітає, нехай ваші серця щиро люблять і тримають вас на гребені однієї мрії.

З днем ​​весілля, любі мої. Племінник вам бажає сімейного світу, затишку та достатку. Нехай вічно триває ваше щастя, ваша казка, нехай ніколи не буде у вашому домі сварок та образ. Бажаю міцної та дружної родини, довгого та спільного благополуччя вам.

Вітаю молодих. Прийміть від племінника побажання сімейного блага, щастя та здоров’я, а також ладу, достатку та розуміння. Нехай вік вашої родини буде довгим і радісним, нехай ваш дім наповнюють рідні голоси і веселі пісні.

Вітаю вас, любі. Порада і любов, щастя і успіх. Плем’яш вам бажає чудового і розкішного життя, в якому буде все і завжди тільки так, як забажають ваші закохані серця.

Дорогі дядько і тітка, щиро вітаю з цією чудовою подією! Бажаю вам прожити дружне, щасливе життя, не знаючи нудьги і смутку до самого дня, коли ваші онуки святкуватимуть вашу золоту річницю!